Moss Rock

2. května 2017 v 19:15 | Enwy/Drobeček
Route 20 Moss Rock XY.png
Zde žijí travní, zemní, kamenní a hmyzí pokemoni - povětšinou ti, které najdete v Route 1, Route 2 a Route 3. Můžete zde chytat, nebo jen zápasit, stači jen napsat Hledám. Poté admini odepíší, jakého pokemona jsi potkal/a
Hledat se zde smí jen jednou týdně, a to i když se rozhodnete s nalezeným pokemonem nezápasit. Pokemoni zde jsou plaší, pokud je nechytíte na první pokus, je velká šance, že utečou.


1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem

nebo

1. Pokémon, s kterým zápasíš (oponent)
2. Pokémon, kterým zápasíš (tvůj)
3. Průběh zápasu

Pokud zde zápasí Eevee, vyvine se po zápase do Leafeona.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (176)
Zobrazit starší komentáře

101 [A] Drobeček [A] Drobeček | 25. prosince 2017 v 14:56 | Reagovat

[100]: Turtwig (lv. 15), Budew (lv. 3), Cherrim (lv. 20)

102 Shinen Shinen | 2. ledna 2018 v 13:19 | Reagovat

Zahajuji novoroční hledání pokémonů :D

103 [A] Drobeček [A] Drobeček | 4. ledna 2018 v 7:04 | Reagovat

[102]: Sawsbuck (lv. 21), Treecko (lv. 15), Rhyhorn (lv. 10)

104 Kami Kamai Kami Kamai | 7. ledna 2018 v 12:35 | Reagovat

Hledám

105 [A] Drobeček [A] Drobeček | 7. ledna 2018 v 16:49 | Reagovat

[104]: Serperior (lv. 41), Cacnea (lv. 15), Nosepass (lv. 21)

106 Kami Kamai Kami Kamai | 21. ledna 2018 v 23:30 | Reagovat

Hledám :)

107 Hazuki Rin Hazuki Rin | 22. ledna 2018 v 13:35 | Reagovat

Hledám i zde

108 [A] Drobeček [A] Drobeček | 22. ledna 2018 v 14:47 | Reagovat

[106]: Geodude (lv. 16), Sewaddle (lv. 10), Bounsweet (lv. 14)
[107]: Dwebble (lv. 18), Exeggcute (lv. 20), Serperior (lv. 38)

109 Kami Kamai Kami Kamai | 26. ledna 2018 v 19:41 | Reagovat

1. Sewaddle
2. Rapidash
3. Great Ball
Po nějaké době jsem se vydala do lesa hledat nějaké pokémony přemýšlela jsem, koho bych si mohla chytit, ale zatím se mi vůbec nic nelíbilo. Cestou jsme potkávali pokémony, které už mám anebo takové, kteří mě vůbec nezaujali. Už jsem to chtěla pomalu vzdát a pokračovat v cestě jinam, když jsem před sebou uslyšela nějaké mlaskání a okusování listů. Zvědavě jsem se k tomu místu rozešla, abych zjistila, copak to tam je, doufala jsem, že to nebude nějaká Caterpie anebo třeba Weedle či něco co už mám.
Když jsem se přiblížila, tak jsem uviděla nějakého záhadného Pokémona, kterého jsem ještě nikdy předtím neviděla. Následně jsem vytáhla Pokédex a zjišťovala, copak to asi je. Nakonec jsem tedy zjistila, že se jední o Sewaddle.
Chvíli jsem přemýšlela s kým bych tuhle zajímavou housenku mohla chytat, ale nenapadl mě nikdo jiný než Rapidash. Následně jsem vytáhla jeho Pokéball a hodila jsem ho před sebe. Rychle jsem ještě v tašce zalovila pro Great ball, abych byla připravená ho pak hodil po Sewaddle.
Rapidash se podíval na housenku a poté na mě s pohledem asi, tak toto mám chytat či rozšlapat? „Chytíme si Sewaddle Rapidashi,“ řeknu mu a podívám se na něj. Rapidash jen souhlasně kývne hlavou a poté se připraví na souboj. Sewaddle si zatím dále pochutnává na listu a vůbec neřeší okolí, jestli je někdo okolo něj.
Násedně se Rapidash rozhodl použít Ember a trochu housenku vylekat, tak začal plivat po housence žhavé uhlíky. Housenka se překvapeně podívala okolo a snažila se vyhýbat uhlíkům, které na něj padaly. Většině se dokázal vyhnout, ale přece jen některé uhlíky ho zasáhly, ale on si z toho nic nedělal. Následně se podíval na Rapidashe. Poté na něj použil String Shot, ale Rapidash se tomu s úplným klidem vyhnul.
Rapidash nenechat ani vteřinu na další útok svého nepřítele a rozběhl se na něj. Použil na něj Tail Whip a zasáhl Sewaddla, který odletěl o pár metrů dále. Následně Rapidash vzdálí a připraví se na další útok, když v tom se najednou housenka rozhodne zaútočit a neočekávaně se zakousne svému nepříteli do nohy. Rapidash se na housenku podíval a následně jí setřásl z nohy.
Když se mu jí podařilo setřást, tak se hned rozběhl jejím směrem a použil na ní Flame Wheel a narazil do housenky plnou silou. Sewaddle odletěl o kus dále a zůstal ležet na zemi. Rapidash se na něj ihned rozběhl a použil na něj Tackle, takže Sewaddle utržil další zásah a opět odletěl od svého nepřítele.
Ovšem housenka se nehodlala jen tak vzdát. Když se opět zvedla, tak použil String Shot na Rapidashe, který se útoku těsně vyhnul, ale to už na něj použil Tackle. Než by se Rapidashovi něco stalo, tak se vylekal a udělal několik kroků dozadu. Sewaddle se rozhodl tohoto zaváhání využít a následně použil Bug Bite a opět se zakousnul Rapidashovi do nohy.
V tu chvíli toho už Rapidash měl opravdu dost rozhodl se, že zmasakruje housenku. Rychle jí setřásl z nohy. Ve chvíli kdy dopadla na zem, tak se proti ní rozběhl a použil na ní Ember, tomu se housenku bez problému vyhnula a vyrazila proti svému nepříteli a použila na něj Tackle Rapidash v tu chvíli udělal úplně to samé a použil také Tackle. Následně se oba dva srazili, no bylo jasné, že malá housenka nemůže vůbec vyhrát, a tak se trochu proletěla, ale to ještě nebyl z Rapidashovy strany konec. Když housenka dopadla na zem, tak se proti ní Rapiash opět rozběhl a následně použil Flame Wheel a do ubohého Sewaddla narazil, ten utrpěl další popáleniny a znovu o kus odletěl-
Já jsem je zatím ještě nepřerušovala, protože se Sewaddle opět zvedl ze země a ještě chtěl pokračovat v souboji. Sewaddle se zvedl ze země a použil na Rapidashe String Shot a tentokrát se mu podařilo přilepit svého nepřítele k zemi. Hned se rozběhl a chtěl ho ještě navíc kousnout do nohy. Rapidash se po chviličce odlepil od země a hbitě se vyhnul útoku, který na něj šel.
Když se dostal dále od housenky, tak se otočil a rozběhl se na ní a použil na ní Flame Wheel a narazil do housenky, která odletěla o kus dále a zůstala ležet na zemi. Z obtížemi se zvedl ze země a díval se na svého nepřítele, který po něm začal plivat hořící uhlíky. Housenka se tomu už nestačila vyhnout, takže schytala celý útok. Následně se Rapidash rozběhl a ještě použil Tackle a narazil do housenky, která už zůstala ležet na zemi a nehýbala se.
V to chvíli jsem vzala Great ball a hodila jsem ho po Sewaddlovi a doufala jsem, že zůstane v ballu a nebude z něj chtít utéct.

110 [A] Drobeček [A] Drobeček | 26. ledna 2018 v 22:42 | Reagovat

[109]: Great ball se otevřel. Sewaddle vystřelil pavučinu do větví a zmizel v korunách stromů - chytání se nezdařilo.

111 Kami Kamai Kami Kamai | 28. ledna 2018 v 10:56 | Reagovat

Hledám :D

112 [A] Drobeček [A] Drobeček | 28. ledna 2018 v 11:07 | Reagovat

[111]: Leafeon (lv. 36), Parasect (lv. 21), Aron (lv. 14)

113 Kami Kamai Kami Kamai | 30. ledna 2018 v 19:06 | Reagovat

1. Leafleon
2. Rapidash
3. Ultra Ball
Procházela jsem loukou, ale nikde žádný pokémon, když jsem po nějaké době s Umbreonem přicházela k lesu, tak se mi zdálo, že se před námi něco mihlo, a tak jsme se vydali tím směrem. Jak jsme pokračovali, tak jsem přemýšlela, copak to asi bylo. Po chvíli jsme vešli do lesa a uviděli jsme nějaké stvoření. Prohlíželo si nás a my jeho. Následně jsem vytáhla Pokédex a zjistila jsem, že se jedná o Leafleona, jen jsem se pousmála a následně jsem z batohu vytáhla Pokéball s Rapidashem.
Následně jsem hodila Pokéball před sebe. „Ahoj Rapidashi, dneska si chytíme Leafleona,“ řeknu mu a usměju se na něj. „Hmm, tak jo,“ řekne Rapidash a podívá se na stvoření, které stojí před námi. Chvíli si ho prohlíží, když najednou na něj začnou létat listy, protože Leafleon zaútočil pomocí Razor Leaf. Rapidash se útoku vyhnul a podíval se na mě, jestli může začít. Já jsem jen souhlasně kývla hlavou, a tak Rapidash použil Ember a začal po Leafleonovi plivat hořící uhlíky, aby zastavil jeho útok.
Leafleon útok přerušil a na chvíli se stáhnul dozadu a čekal, až na něj přestanou létat uhlíky, kterým se obratně vyhýbal. Rapidash toho po chvíli nechal a sledoval svého nepřítele a čekal, co udělá teď. Flareon se na Rapidashe rozběhl a použil na něj Tackle. Rapidash také použil Tackle a tak se oba dva srazili. Leafleon po nárazu rychle odskočil zpět a už se chystal na další útok, který by mohl na svého nepřítele použít. Rapidash udělal jen pár kroků vzad a následně se rozběhl na Leafleona a použil na něj Flame Wheel. Flareon se útoku vyhnul a poté co se Rapidash zvedl ze země a stál zády k Leafleonovi, tak se na něj rozběhl a použil na Rapidashe Quick Attack a plnou svou silou do koně narazil.
Rapidash tento útok vůbec nečekal, takže schytal ránu a byl donucen udělat několik kroků zpět a zastavil se až o strom. Leafleon se vzdálil od svého nepřítele a následně na něj použil Razor Leaf a začal na něj útočit listy, které na něj letěly. Několik jich Rapidashe zasáhlo, než se stihl vzpamatovat po předchozím útoku, z kterého byl hodně zaražený. Když se Rapidash dostal dost daleko od listů, které na něj létaly, tak se otočil na Leafleona a následně proti němu rozběhl a Leafleon udělal to samé. Následně se oba dva vyhnuli a oba použili Tail Whip, takže do sebe narazily ocasy. Rapidashovi se nic moc nestali na rozdíl od Leafleona, který utrpěl drobné popáleniny, ale bylo vidět, že mu to vůbec nevadilo a byl pevně přesvědčen, že bude pokračovat v souboji se svým oponentem.
Následně oba dva otočili a opět se proti sobě rozběhli. Rapidash použil Tackle a Leafleon použil Quick Attack. Následně do sebe oba dva narazili a zůstali stát na místě a začali se přetlačovat. Hodně jsem se divila, kolik měl Leafleon síly. Po chvíli od sebe ob dva odskočili. Chvíli stali naproti sobě a čekali, kdo zaútočí jako první, ale ani jeden z nich nechtěl zaútočit jako první oba si chtěli na chviličku odpočinout. No nakonec to Leafleon nevydržel a použil na Rapidashe Razor Leaf. Rapidash začal na letící listy plivat pomocí Ember hořící uhlíky, takže listy dopadly na zem a hořely.
Po chvíli toho oba dva nechali a opět se proti sobě rozběhli. Rapidash použil Flame Wheel a narazil do Leafleona, který použil Tackle. Rapidashovi se skoro nic nestalo, zato Leafleon o nějaký kousek odletěl zpět. Leafleon se okamžitě zvedl ze země a rozběhl se na Rapidashe, na kterého použil Tail Whip a narazil do něj. Rapidash se podíval na svého nepřítele a díky nárazu byl donucen udělat několik kroků zpět. Nedával na sobě znát, že by ho to bolelo nebo snad zranilo.
Následně se Rapidash rozběhl na Leafleona, který se mezitím vzdalovat, protože si myslel, že už toho Rapidash nechá a že se raději vzdal, než aby se mu něco stalo. Ale ten použil Flame Wheel a narazil do svého nepřítele. Leafleon odletěl o kus dále a zastavil se až o strom, který byl o kousek dál od místa, kde původně stál.
Rapiash se následně vrátil zpět, aby se připravil na další útok, který od Leafleona přišel hned, jak se zvedl na nohy. Leafleon se rozběhl a následně použil Quick Attack a chystal se narazil do svého nepřítele, ale Rapidash se mu v klidu vyhnul a následně ještě použil Tail Whip a uštědřil mu ránu ocasem. Leafleon dopadl na zem a chvíli tam leže, než se zvedl a začal na Rapidashe útokčit pomocí Razor Leaf. Rapidash se začal listům vyhýbat. Po chvíli toho nechal a čekal, jak moc Rapidashovi ublížil. Poté co na Rapidashe přestaly létat listy, tak použil Ember a začal plivat na Leafleona hořící uhlíky. Leafleon se překvapeně díval na uhlíky a byl dost zaskočený, že se jeho nepříteli nic moc nestalo. Následně se začal vyhýbat uhlíkům, ale moc se mu to nedařilo a nějaké ho zasáhly a popálily.
Rapidash se rozběhl na svého nepřítele a následně na něj použil Flame Wheel a narazil do něj vši silou. Leafleon se tomu chtěl vyhnout, ale už to nestihl, takže neschytal úplně celý útok, ale i tak ho to dost zranilo. Leafleon se hned zvedl ze země a byl připraven pokračovat v souboji, i když začínal být trochu unavený, ale nechtěl to na sobě nechat znát. Rapidash už toho měl taky pomalu dost, ale ani jeden z nich to na sobě nechtěl nechat znát a chtěli pokračovat v souboji, dokud jeden z nich nebude ležel poražený na zemi.
Oba dva na sebe chvíli hleděli, aby popadli dech a mohli pokračovat v souboji. Oba dva jsem je sledovala a byla jsem zvědavá, kdo z nich nakonec vyhraje, ale doufala jsem, že to bude Rapidash. V ruce jsem svírala Ultra Ball, abych byla připravená, ho hodit po Leafleonovi, ale jak to tak vypadalo, tak to bude ještě nějakou dobu trvat tento souboj.
Po chvíli se proti sobě oba dva rozběhli a oba dva použili Tackle. V následující chvíli se oba dva srazili. Já jsem to jen napjatě sledovala a čekala jsem, až se usadí prach, abych viděla, co se děje. Oba dva stáli naproti sobě a přetlačovali se. Celkem jsem se divila, že oba dva ještě pořád mají dost síly, potom co už tak dlouho bojují. Po chvíli se od sebe oba dva vzdálili a opět se proti sobě rozběhli. Tentokrát se vyhnuli a oba dva použili Tail Whip a jejich ocasy do sebe narazily. Následně pokračovali v běhu. Po chvíli se oba dva otočili a opět se proti sobě rozběhli a běhu. Opět použili Tail Whip a znovu do sebe narazili ocasy. Leafleon utrpěl další popáleniny, ale stále chtěl pokračovat v souboji.
Následně se oba dva naproti sobě zastavili a vypadali, jako kdyby přemýšleli o dalším útoku, který udělají, nejspíše to už oba dva chtěli co nejdříve ukončit, protože oba dva začínali být celkem dost unavení. Následně se proti sobě rozběhli. Leafleon použil Quick Attak a Rapidash použil Flame Wheel. Po chvíli do sebe oba dva narazili. Jak tak do sebe narazili, tak oba dva spadli na zem a nějakou dobu oba dva leželi na zemi. Po chvíli se začali zvedat a vzdálili se od sebe. Leafleon použil Razor Leaf a Rapidash použil Ember, oba dva útoky se asi uprostřed srážely a dopadaly na zem. Po chvíli toho oba dva nechali a následně se proti sobě rozběhli a oba dva použili Tackle. Opět se oba dva srazili, ale tentokrát oba dva skončili na zemi a ani jeden z nich se nějakou dobu nezvedal ze země.
Já jsem je jen nervózně sledovala a čekala jsem, jestli ještě budou pokračovat v souboji nebo už jsou oba dva na pokraji sil. Potom, jak bojovali, tak bych se vůbec nedivila, kdyby už ani jeden z nich neměl sílu pokračovat.
Po chvíli se oba dva začali zvedat na nohy a dívali se na sebe. Po chvíli se opět oba dva rozběhl a opět použili Tackle. Ani jeden už neměl skoro žádnou sílu, takže když do sebe narazili, tak oba dva hned skončili na zemi a dívali se na sebe. Už jsem se chystala po Leafleonovi hodit Ultra Ball, když se najednou oba dva začali zvedat ze země. Myslím, že kdybych se je snažila zastavit, tak by mě stejně neposlechli, tak jsem je ještě nechala pokračovat v souboji, i když mi bylo celkem dost jasné, že už to asi nebude moc dlouho trvat.
Když se od sebe opět vzdálili, tak oba dva se sotva dřeli na nohou. No po chvíli se proti sobě oba dva rozběhli a opět použili Tackle a znovu do sebe narazili. Znovu oba dva dopadlo na zem. Čekala jsem, co bude dále, ale už se ani jeden z nich nezvedal, tak jsem vzala Ultra Ball a hodila jsem ho po Leafleonovi a doufala jsem, že v něm zůstane a už nebude chtít pokračovat v souboji. Následně jsem se podívala na Rapidashe, který se unaveně zvedl na nohy a následně se ke mně rozešel. Bylo mi jasné, že už toho i on měl dost.

114 [A] Drobeček [A] Drobeček | 31. ledna 2018 v 18:53 | Reagovat

[113]: Leafeon se chytil. Rapidash je unavený, potřebuje odpočinek. Gratuluji, chytila jsi Leafeon!

115 Kami Kamai Kami Kamai | 5. února 2018 v 16:29 | Reagovat

Hledám :p

116 [A] Enwy [A] Enwy | 6. února 2018 v 17:36 | Reagovat

[115]: Lombre (Lv. 13), Pumpkaboo (Lv. 4), Cherrim (Lv. 21)

117 Kami Kamai Kami Kamai | 13. února 2018 v 18:55 | Reagovat

Hledám :-)

118 [A] Drobeček [A] Drobeček | 14. února 2018 v 16:51 | Reagovat

[117]: Jumpluff (lv. 24), Leafeon (lv. 30), Cottone (lv. 21)

119 Slaanesh Slaanesh | 24. února 2018 v 17:48 | Reagovat

Hledám

120 [A] Drobeček [A] Drobeček | 24. února 2018 v 19:24 | Reagovat

[119]: Bayleef (lv. 19), Turtwig (lv. 6), Sudowoodo (lv. 23)

121 Kami Kamai Kami Kamai | 2. března 2018 v 17:47 | Reagovat

Hledám nějaké pokémony

122 [A] Drobeček [A] Drobeček | 2. března 2018 v 20:13 | Reagovat

[121]: Grotle (lv. 17), Gourgeist (lv. 31), Bulbasaur (lv. 21)

123 Slaanesh Slaanesh | 4. března 2018 v 19:45 | Reagovat

[119]: a znovu hledám

124 [A] Enwy [A] Enwy | 6. března 2018 v 13:23 | Reagovat

[123]: Durant (Lv. 7), Beautifly (Lv. 17), Pumpkaboo (Lv. 13)

125 Slaanesh Slaanesh | 7. března 2018 v 21:17 | Reagovat

[124]:
Pumpkaboo
Haunter "Autari"
Heal Ball
Už uběhla dost času co jsem byl naposled hledat ve zdejší oblasti nějakého duššího pokémona. Vzhledem k počtu předchozích neúspěchů to bylo svým způsobem i pochopitelné. Přece jenom narazil jsem zde za několik měsíců jenom jednou na ducha a ten mi bohužel ještě utékl. A tal jsem tento "lov"bral spíš jako procházku, jelikož ani tentokrát jsem nepočítal s tím, že bych narazil na pokémona, kterého bych chtěl chytit. Tentokrát se na mně opět usměje štěstí a já narazím na duššího pokémona. A pak mně to štěstí přetáhne po hlavě, když jej chci nechat žít vlastním životem, jelikož ho považuji za travního pokémona. Jen koutkem oka pak zahlédnu, jak se začne Pumpkaboo vznášet k odletu, díky čemu mi dojde můj omyl a já se otočím zpátky a vyvolám svého Hauntra. "Myslím, že je na čase, rozšířit naše řady o dalšího ducha." Poznamenám směrem k Autarimu, který se jen zašklebí.
Následně zaútočí Dark Pulsem na Pumpkaboa. Ten, ale útok nějakým způsobem vycítí a začne letět do strany. Pulse jej mine o dvacet čísel a následně vyryje do zemi brázdu, než ztratí dostatek síly a následně zmizí. Trochu překvapeně zamrkám, jelikož si až teď uvědomím jakou sílu během tréninků Autari získal. Přece jenom většinou zasahoval upravené cíle, které byli vysoce odolné a nebo pokémony, na kterých se těžko usuzovalo zda se jedná o silný zásah nebo jen o slabšího pokémona co se týče jeho síly. Pumpkaboo se pro jistotu ještě přesune na stranu a následně zaútočí semínkouvou střelou na Autariho, přestože útok samotný by ho neměl příliš poranit, tak se Autari radši vyhne a salva semínek proletí neškodně kolem něj. "Autari použij Sludge bomb." sice by Dark Pulse byl účinější, ale průběžné zraňování z jedu by mohlo případný letecký souboj dvou duchů podstatně zkrátit. A to k mému prospěchu. Sludge Bomb vyletí a obloukem dopadne před Pumpkaboa, ten se moc nesnaží ani uhýbat, jelikož vidí, kam bomba dopadne, ale jelikož je tohle jeho první setkání s tímto útokem, tak netuší, co bude po dopadu následovat. Autariho trénink střílení pod různým úhlem se vyplatil a část jedu se odrazím přímo na našeho protivníka, který díky šoku není schopen včas uniknout. A tak je otráven. Na jeho obličeji se objeví zranění výraz, který jen potvrdí správnost mého úsudku. O použití Sludge bomby. "Výborná trefa Autari." Pochválím ho a následně to, už opět nechám na něm. Autari se opět rozhodne použít, Dark Pulse, jelikož ví, že temné útoky jsou vůči duchům obzvlášť účinné. Ale i tentokrát se Pumpkaboovi podaří uhnout. Což není až tak velké překvapení vzhledem jeho manévrovacím schopnostem. které má díky svému vznášení obrovské. Autari se, ale ovšem nevzdává a tak se začne připravovat na další útok. Opět Dark Pulse, tentokrát s ním počká až na okamžik, kdy proti němu Pumpkaboo použije další semínkovou střelu. Dark Pulse bez sebemenších problémů proletí skrz, ale ani tentokrát se nepodaří Pumpkaboa zasáhnou. Tentokrát je to k zásahu podstaně blíž, než při první pokusu, ale stále to nestačilo k zásahu nebo vyzaření Pumpkaboa. "Autari použij Lick." Poradím, jelikož takovýto způsob boje by byl až zbytečně zdlouhavý a já jsem neměl příliš velký zájem bojovat. Sice jsem chtěl dalšího duššího pokémona, ale většinu z nich jsem chtěl přesvědčit po dobrém, aby se ke mně přidali, aby se mi nestalo něco podobného jako Kami s Umbreonem.
Haunter se tedy rozletí ke svému protivníkovy. Ten vědom si svého nebezpečí začne před Autarim utíkat, to se brzo, ale ukáže jako zbytenčné, jelikož Autari je rychlejší a náskok mezi nimi se začne zkracovat. Pumpkaboo se tedy, po zjištění tohoto faktu prudce otočí a použije na Autariho další střelu, do které vloží všechnu sílu, o které si myslí, že může postrádat. Bohužel pro něj Hauntra, tento útok jenom zpomalí. V následujících sekundách už je u něj a svého soka olízne a paralizuje. Následně se Autari ušklíbne, jelikož se blíží předpokládaný konec souboje a zasáhne ho Dark Pulsem. Teď už hodím Heal Ball, jelikož doufám, že Pumpkaboo je dostatečně oslabený a hlavně mám pocit, že kdyby boj ještě pokračoval, tak by to bylo až nepěkné.

126 [A] Drobeček [A] Drobeček | 8. března 2018 v 18:48 | Reagovat

[125]: Bohužel, Pumpkaboo měl dost vůle utéct a Heal ball tomu ještě pomohl. Pumpkaboo utekl, chytání se nezdařilo.

127 Kami Kamai Kami Kamai | 9. března 2018 v 13:00 | Reagovat

1. Bulbasaur
2. Rapidash
3. Ultraball
Procházela jsem se po lesní cestě a pomalu jsem mířila na mýtinu, která se nacházela v lese. Cestou jsem viděla v lese různé pokémony, kteří mě nějak moc nezajímali. ‘Hmm, tak dneska asi nic nechytnu, no, co se dá dělat, možná příště,‘ pomyslím si trochu smutně a pokračuju v cestě. Když najednou uslyším něco šustit ve křoví, tak se zastavím a dívám se na keř, který je kousek přede mnou a čekám, co z něj vyleze. Chvíli se nic neděje. tak mlčky čekám, když se přede mnou najednou objeví Bulbasaur. Jen před ním stojím a nějakou chvíli ho pozoruju, vypadalo to, že si mě vůbec nevšímal a hleděl si svého. ‘Toho musím mít,‘ pomyslím si a následně vytáhnu Pokéball s Rapidashem a hodím ho před sebe.
„Ahoj Rapidashi, dneska si chytíme Bulbasaura,“ řeknu mu mile a lehce se na něj usměju. Rapidash jen souhlasně kývu hlavou a pak se podíval na Balbsaura, který byl kousek před námi. Já jsem si mezitím vzala di ruky Ultra ball a čekala jsem, až se Rapidash rozhodne zaútočit.
Rapidash ho ještě chvíli sledoval, než se naštval, že si ho vůbec nevšímal, a tak se na něj rozběhl a použil na Bulbasaura Tackle a plnou silou do něj narazil. Bulbasaur dopadl a kus dále a díval se na pokémona, který na něj z ničeho nic zaútočil. Balbasaur si to nenechal líbat, a tak se hned rozběhl na Rapidashe a taky na něj použil Tackle. Rapidash se tomu ale vyhnul a následně použil Tail Whip a zasáhl svého nepřítele ocasem, takže ten ještě utrpěl kromě rány nějaké popáleniny.
Bulbasaur doskočil kousek za Rapiashe a podíval se na něj. Poté použil na Rapidashe Vine Whip a uštědřil mu ránu do zad. To Rapidashe naštvalo, a tak se rychle otočil a pak se rozběhl na Bulbasaura a použil na něj Flame Wheel. Tomu se ale stačil vyhnout na poslední chvíli, protože se pomocí šlahounů vytáhl k jedné větvi.
Následně se opět spustil na zem a použil na svého nepřítele Razor Leaf a začal po Rapidashovi vrhat listy. Rapidash ani na chvíli nezaváhat a hned se otočil a proti listům použil Ember a začal po nich plivat žhavé uhlíky. Po chvíli toho Bulbasaur nechal, protože viděl, že to nikam nevede a následně použil Poison Powder. „Rapidashi vyhni se tomu,“ zavolám na něj. Rapidash se rozběhne pryč, aby před útokem zmizel, podařilo se mu to na poslední chvíli. Já jsem si jen oddychla a následně jsem dále sledovala jejich souboj.
Bulbasaur opět použil Razon Leaf a začal po Rapidashovi opět vrhat listy. Ten se jim ovšem začal obratně vyhýbat a následně použil Ember, aby listy shořely. Bulbasaur se pak rozběhne a použije Tackle na Rapidashe, ale ten udělá to samé, takže se nakonec srazí a Bulabsaur odletí o kus dále, ale ihned se zvedne a použije Vine Whip s úmyslem chytit nohu svého nepřítele, aby se nemohl hýbat a on ho mohl zasáhnout a povede se mu to. Rapidash se na něj jen zle podívá a cuká s sebou, aby se vyprosil, ale moc mu to nejde. Bulbasaur použije Razor Leaf, ale Rapidash útok zlikviduje pomocí Ember. Následně se rozběhne na něj a narazí do něj. Rapidash udělá jen několik kroků zpět a podívá se na svého nepřítele, jestli to bylo vše.
Bulbasaur jen překvapivě zamrká a pustí Rapidashe, aby se od něj mohl vzdálit. Ovšem to neměl dělat. V tu chvíli se na něj Rapidash rozběhl a použil na něj Flame Wheel a narazil do něj svou plnou silou a odhodil Bulbasaura o kus dále. Ten chvíli ležel na zemi, než se z ní zvedla a začal se dívat na svého nepřítele. Pomalu začínal být unavený, ale ještě to na sobě nenechával znát.
Rapidash se na něj opět rozběhl a použil na něj Tackle, ale Bulasaurovi se mu podařilo vyhnout. Rapisadh se rychle otočil, ale to už na něj Bulbasaur použil Razor Leaf a tak se rychle musel rozběhnou pryč, aby se tomuto útoky vyhnul. Cestou po něm ještě začal plivat hořící uhlíky, aby zničil listy a mohl se zastavit, aby mohl opět zaútočit, ale Bulbasaur, toho zatím nenechával a dále na něj útočil listy.
Rapidash už tohoto útoku pomalu začínal mít dost, a tak se na něj i přes listy, které ho zraňovaly rozběhl a použil na něj Flame Wheel a plnou silou do něj narazil. Bulbasaur odletěl o kus dále a schytal další popáleniny, ale ani tak ho to nedonutilo se vzdát. Místo toho se rozběhl na Rapidashe a požil na něj Tackle. Rapidash taky požil Tackle a následně se oba dva opět srazili. Bulbasaur se opět proletěl a skončil a kus dále od svého nepřítele, zatím co Rapidash udělal jen pár kroků a zůstal stát. Rapidash ihned použil Ember a začal po Bulbasaurovi plivat hořící uhlíky, aby neměl čas na další útok. Bulbasaur se rozběhl, aby se uhlíkům vyhnul a případně se před nimi schoval do křoví, ale to se mu nepovedlo a několik uhlíků ho zasáhlo.
V tu chvíli se na něj Rapidash rozběhl a použil na něj Tackle, ale tomu se Bulbasaur vyhnul, ale Rapidash na něj použil Tail Whip a tomu se už nestihnul vyhnout, takže ho stejně zasáhnul, i když takovou silou. Doufala jsem, že už to brzo rapidash ukončí, ale zatím to tak nevypadalo, spíše to vypadalo tak, že souboj bude ještě nějakou dobu pokračovat, a tak jsem je jen mlčky pozorovala.
Bulbasaur použil Poison Powder, kterému se Rapidash na poslední chvíli vyhnul a pak začal po svém nepříteli opět plivat hořící uhlíky. Bulbasaur na něj použil Razor Leaf a uhlíky a listy do sebe opět začaly narážet. ‘Takhle to nikam nepovede s takovou budou bojovat, dokud z někdo z nich nepadne únavou,‘ proletí mi hlavou. Po chvíli toho oba dva nechali a rozběhli se na sebe a použili Tackle a srazili se. Bylo vidět, že ani jeden z nich už nemá moc síly.
Chvíli se přetlačovali, než od sebe odskočili a opět se proti sobě rozběhli a srazili se. Bylo vidět, že se ani jeden z nich nechce vzdát bez pořádného boje. Rapidash od Bulbasaura rychle odskočil a pak se na něj rozběhl a použil Tackle, ale Bulbasaur se tomu vyhnul a pak na něj Rapidsh použil Tail Whip a svého nepřítele zasáhnul. Bulbasaur schytal útok a dopadnul na zem. Chvíli tam ležel než se zvednul a použil na něj Vine Whip a zasáhnul Rapidashe do boku, toho to jen ještě více naštvalo, tak se od něj vzdálil a pak se na něj rozběhl a použil na něj Flame Wheel a vši silou, která mu zbývala do něj narazil. Bulbasaur schytal útok a odletěl o kus dále a zastavil se až o strom.
Následně ležel nehnutě na zemi, než se po chvíli snažil postavit, ale moc se mu to nedařilo. Rapidash se na něj ještě rozběhl ve chvíli, kdy se mu povedlo se postavit, ale měl co dělat, aby se na nohou vůbec udřel, takže se už útoku nestihl vyhnout a Rapidash ho zasáhl pomocí Tackle. Bulbasaur opět dopadl na zem, ale tentokrát už tam zůstal ležet a ani se nepokoušel vstát.
V to chvíli jsem vzala Ultra ball a hodila jsem ho po Balbasaurovi. Následně jsem sledovala červené světlo, které blikalo a doufala jsem, že se Bulbasaur chytí. „Vedl sis moc dobře Rapidashi,“ řeknu mu a mile se na něj usměju a v duchu doufám, že se Bubasaur chytí a nebude dělat další problémy nebo rovnou neuteče, protože by to Rapidashe asi hodně naštvalo.

128 [A] Enwy [A] Enwy | 13. března 2018 v 17:25 | Reagovat

[127]: Bulbasaur se chytil. Gratuluji, chytila jsi Bulbasaura.

129 Kami Kamai Kami Kamai | 15. března 2018 v 15:34 | Reagovat

Opět hledám

130 [A] Enwy [A] Enwy | 17. března 2018 v 11:49 | Reagovat

[129]: Dwebble (Lv. 14), Petilil (Lv. 18), Wormadam Sandy (Lv. 20)

131 Slaanesh Slaanesh | 19. března 2018 v 19:07 | Reagovat

hledám

132 [A] Drobeček [A] Drobeček | 20. března 2018 v 15:47 | Reagovat

[131]: Grovyle (lv. 27), Torterra (lv. 40), Sunflora (lv. 15)

133 Slaanesh Slaanesh | 24. března 2018 v 13:11 | Reagovat

[132]: opět hledám

134 [A] Drobeček [A] Drobeček | 24. března 2018 v 13:20 | Reagovat

[133]: Hledat můžeš jen jednou za týden.

135 Slaanesh Slaanesh | 31. března 2018 v 14:24 | Reagovat

[134]:Tak ať se nám to neplete a pomalý internat nám to snad taky nebude kazit hledám.

136 [A] Drobeček [A] Drobeček | 31. března 2018 v 21:55 | Reagovat

[135]: Fomantis (lv. 14), Shiinotic (lv. 25), Chikorita (lv. 15)

137 Slaanesh Slaanesh | 7. dubna 2018 v 18:24 | Reagovat

[136]: hledám

138 [A] Drobeček [A] Drobeček | 7. dubna 2018 v 20:29 | Reagovat

[137]: Cherubi (lv. 12), Quilladin (lv. 28), Binacle (lv. 4)

139 Kami Kamai Kami Kamai | 23. dubna 2018 v 21:34 | Reagovat

Hledám :D

140 [A] Enwy [A] Enwy | 24. dubna 2018 v 18:39 | Reagovat

[139]: Vileplume (Lv. 21), Roselia (Lv. 13), Chikorita (Lv. 8)

141 Slaanesh Slaanesh | 28. dubna 2018 v 0:37 | Reagovat

[138]: Hledám

142 [A] Drobeček [A] Drobeček | 28. dubna 2018 v 9:46 | Reagovat

[141]: Sewaddle (lv. 6), Turtwig (lv. 8), Nosepass (lv. 15)

143 Kami Kamai Kami Kamai | 1. května 2018 v 13:44 | Reagovat

1. Chikorita
2. Rapidash
3. Heal ball
Procházela jsem se po Moss Rocku a přemýšlela jsem, kde bych se mohla dále vydat. Chtěla jsem nějaké zajímavé pokémony, ale cestou jsem narážela snad jen na ty, které mají snad skoro všichni trenéři. ‘Hmm, mám takový pocit, že žádného zajímavého pokémona snad už nikdy nenajdu,‘ řeknu si v duchu a pokračuju v cestě.
Jak tak jdu, tak si po nějaké chvíli všimnu nějakého zeleného stvoření, které bylo kousek přede mnou a vůbec si mě nevšímalo. Rychle vytáhnu svůj pokédex, abych zjistila, o koho se to vlastně jedná. „Takže ty jsi Chikorita,“ řeknu a usměju se.
Následně vytáhnu Pokéball s Rapidashem a hodím ho před sebe. „Ahoj Rapidashi, dneska si chytíme Chikoritu,“ řeknu mu a usměju se na něj. „Ahoj Kami, hmm, tak jo,“ řekne Rapidash a podívá se na Pokémona, který byl kousek před ním. Po chvíli se Rapidash rozběhne na svého nepřítele, který si nám před chvíli všiml a sledoval nás s pohledem, co to ti dva tam nacvičují.
Poté se Rapidash rozběhne proti Chikoritě a použije na ní Tackle. Chikorita to nečekala, a tak odletěla o kus dále a zastavila se až o strom. Chirokita se podívá na Rapidashe a zvedne se ze země a rozběhne se na něj. Poté použije Tackle, kterému se rapidash vyhne a ještě na ní použila Tail Whip a zasáhne jí svým ocasem, takže utrpěla menší popáleniny.
Rapidash odskočil od Chikority a pak čeká, co udělý Chikorita dále. Ta použile Razor Leaf a na Rapidashe začnou létat listy. Rapidash použije Ember a na listy začnou létat hořící uhlíky, občas ale Rapidashe škrábnou nějaké listy a Chikoriku popálí nějaký ten uhlík.
Po chvíli toho oba dva nechají a přemýšlejí, jak by na sebe mohli zaútočit teď. Nakonec se rozhodne jako první zaútočít Rapidash a použije Flame Wheel a plnou silou narazí do Chikority. Ta o kus odletí a ještě schytá další popáleniny. Nějakou dobu leží na zemi, než se rozhodne, že se ze země zvedne a opět na Rapidashe použije Razor Leaf. Rapidash se ihned jejímu útoku začne vyhýbat. Chikorita stále pokračuje v útoku ve snaze zasáhnout jejího nepřítele, ale moc se jí to nedaří většině se Rapidash dokázal vyhnout.
Následně se Rapidash rozběhl na Chirokitu a použil na ní Tackle. Chikorita také použila Tackle a následně se oba dva srazili. Vzhledem k tomu, že Rapidash měl větší sílu než jeho soupeřka, tak Chirokita opět odletěla o kousek dále. I přes to, že Chikorita byla celkem dost zraněná a síly už jí pomalu začínaly docházet, tak se ihned zvedla ze země a rozběhla se na Rapidashe, který zatím byl stále na místě a čekal co udělá dále. Když si všimnul, že na něj chce použít Tackle, tak se rychle proti ní rozběhl a kousek přes ní se jejímu útoku vyhnul a použil Tail Whip, takže jí zasáhnul ocasem a způsobil jí další popáleniny.
Chikorita opět dopadla na zem a sledovala svého nepřítele, který se mezitím zastavil a otočil se, aby jí mohl stále sledovat. Po chvíli Chikorita použila Razor Leaf a začala po Rapidashovi opět posílat listovou břitvu, tak se na ní Rapidash díval s pohledem, že ho to už přestává bavit. Rapidash opět použil Ember a začal letící listy ničit svými žhavými uhlíky. Dařilo se mu ničit většinu listů, které na něj letěly, ale některé ho stejně škrábly anebo proletěly okolo něj. Chikorita se už uhlíkům během svého útoku nedokázala moc dovře vyhýbat, takže jí zasáhlo mnohem více uhlíků, tak utrpěla další popáleniny.
Když toho oba dva nechali, tak jsem si všimla, že i Rapidash toho začíná mít pomalu dost, ale zatím jsem mu ještě nic neříkala a nechala jsem ho pokračovat v souboji, tak jak chtěl on, stejně mě poslední dobou moc v soubojích neposlouchal. Já jsem si mezitím vzala do ruky Heal Ball, do kterého jsem chtěla poté Chikoritu chytit a dále jsem sledovala jejich souboj,
Poté se oba dva proti sobě rozběhli, ale vyhnuli se, takže se vlastně nic nestalo. Oba dva se zastavili a prudce se otočili, aby na sebe viděli, kdyby jeden z nich chtěl něco udělat a tak zase nějakou chvíli stáli. Vypadalo to, že oba dva čekají na chybu toho druhého, ale Rapidash by mohl mít tento souboj už dávno vyhraný, kdyby se rozhodl čekat na to, co bude chtít udělat Chikorita. Opět se proti sobě oba dva rozběhli a použili Tackle. Oba dva se srazili a následně od sebe odskočili, protože Chikorita věděla, že s ním se přetlačovat nemůže.
‘Mám takový pocit, že tento souboj bude ještě na dlouho nebo se pletu,‘ řeknu si v duchu, zatímco ty dva mlčky sleduju.
Po chvíli Chikorita opět použila Razor Leaf a Rapidash se rozběhl dokola kolem ní a nechával jí v útoku pokračovat, aby se co nejvíce unavila. Po chvíli toho nechala a sledovala Rapidashe, co bude chtít udělat on, ale Rapidash nic, jen stál na místě a sledoval Chikoritu. To Chikoritu celkem dost naštvalo, takže se rozběhla proti svému nepříteli a použila na něj Tackle. Rapidash se tomu bez problému vyhnul a ještě Chikoritu zasáhnul pomocí Tail Whip.
Chikorita dopadla na zem a ležela na zemi. Rapidash se mezitím otočil a sledovat Chikoritu, která se snažila pomalu posbírat ze země, ale moc se jí to nedařilo. Když se konečně zvedla na nohy, tak se proti jí Rapidash rozběhl a použil na ní Tackle a plnou silou do ní narazil.
Chikorila dopadla na zem a bez hnutí zůstala ležet na zemi. V tu chvíli jsem po ní hodila Heal ball a doufala jsem, že se chytí.

144 [A] Enwy [A] Enwy | 1. května 2018 v 17:10 | Reagovat

[143]: Chikorita se chytila. Gratuluji, chytila jsi Chikoritu. Je spálená, avšak protože se nachází v heal ballu, uzdraví se tam - není třeba do střediska.

145 Slaanesh Slaanesh | 5. května 2018 v 11:41 | Reagovat

[141]:hledám

146 [A] Enwy [A] Enwy | 6. května 2018 v 20:05 | Reagovat

[145]: Swinub (Lv. 3), Pansage (Lv. 13), Yungoos (Lv. 9)

147 Slaanesh Slaanesh | 12. května 2018 v 8:59 | Reagovat

[146]: hledám

148 [A] Enwy [A] Enwy | 12. května 2018 v 12:15 | Reagovat

[147]: Dustox (Lv. 21), Maractus (Lv. 11), Bonsly (Lv. 4)

149 Slaanesh Slaanesh | 19. května 2018 v 9:04 | Reagovat

[147]:hledám

150 [A] Drobeček [A] Drobeček | 20. května 2018 v 12:31 | Reagovat

[149]: Larvitar (lv. 12), Leafeon (lv. 22), Servine (lv. 30)

151 Slaanesh Slaanesh | 26. května 2018 v 15:59 | Reagovat

[150]:hledám

152 [A] Enwy [A] Enwy | 26. května 2018 v 16:59 | Reagovat

[151]: Carvanha - na souši (Lv. 17), Krabby (Lv. 21), Plusle (Lv. 9)

153 Kami Kamai Kami Kamai | 28. května 2018 v 22:01 | Reagovat

hledám

154 [A] Drobeček [A] Drobeček | 30. května 2018 v 18:19 | Reagovat

[153]: Tangela (lv. 15), Oddish (lv. 6), Barbaracle (lv. 31)

155 Marry Marry | 13. června 2018 v 16:53 | Reagovat

Hledám~

156 [A] Drobeček [A] Drobeček | 15. června 2018 v 17:23 | Reagovat

[155]: Rhydon (lv. 31), Pumpkaboo (lv. 15), Roselia (lv. 24)

157 Marry Marry | 15. června 2018 v 22:29 | Reagovat

[156]:

1. Pumpkaboo
2. Combusken
3. Pokéball

Procházela jsem se s Combusken poblíž Moss Rocku. Dlouho jsme nic nemohly najít, ale najednou jsme zaslechly něco v trávě.
,,Combu, slyšela si to?” pohlédla jsem na Combusken.
,,Mhm..” kývla hlavou. ,,Proč jsi mi řekla Combu?” zeptala se dodatečně.
,,Ah, jenom tak. Klidně ti později vymyslím nějakou přezdívku. Teď se ale musíme soustředit na to šustění.” snažila jsem se odbočit.
S Combusken jsme šly velmi opatrně k tomu místu, kde jsme slyšely to zašustění. Já jsem málem zakopla, protože jsem nedávala pozor a zasekla se o menší kámen, který mi stál v cestě. Když jsme byly na místě, uviděly jsme jednoho pokémona, kterého jsem ještě nikdy neviděla.
,,Huh.. Tohle jsem ještě neviděla..” řekla jsem potichu a namířila na toho pokémona pokédex.
V pokédexu jsem se dozvěděla, že je to Pumpkaboo, dýňový pokémon… Hah, dýňový pokémon.. Prý je to duší a travní typ. Pokud se nemýlím, ohnivé typy mají výhodu nad dušími, že ano? Jestli tomu tak je, tak máme o dost větší šanci, že tohohle Pumpkaboo chytíme.
,,Combusken, po tomhle pokémonovi půjdeme.” mrkla jsem na ní.
,,Okej.” ušklíbla se a byla plně připravená na boj.
,,Až ti řeknu, použiješ na ní Ember, ale zůstaneš schovaná. Když se začne Pumpkaboo rozhlížet, vyskočíš na ní s Peckem.” vysvětlila jsem Combusken svojí taktiku. ,,Platí?” podívala jsem se na ní a potom na Pumpkaboo.
,,Platí.” kývla hlavou.
Chvíli jsme ještě zůstaly schované a sledovaly Pumpkaboo. Nevypadalo, že by bylo připravené na zápas a nebo s někým chtělo zápasit.
,,Teď.” šťouchla jsem do Combusken.
Combusken namířila na Pumpkaboo a vypálila na něj uhlíky. Jelikož to Pumpkaboo nečekalo, dostalo přímý zásah. Hned se začalo zmateně rozhlížet a hledat toho neřáda, který na ní z ničeho nic zaútočil a ani se neukázal.
,,Peck!” postavila jsem se a vykřikla nahlas název útoku, který jsem chtěla, aby Combusken použila.
Combusken se rozběhla směrem ke zmatenému pokémonovi a ze zadu na něj použila Peck. Pumpkaboo to o pár metrů odhodilo. Postavilo se, oklepalo a začalo se upřeně dívat na Combusken. Jeho výraz byl něco mezi vystrašeným a naštvaným. Kamaráde, neboj, máš rozumný důvod, být naštvaný, pomyslela jsem si.
Pumpkaboo se ke Combusken s milým výrazem pomalu přiblížilo a z ničeho nic použilo Astonish. Combusken se vylekala a odešla od Pumpkaboo několik metrů dál.
,,Nedej se, Combusken! Přeci tě nevyděsí někdo, jako je toto malé Pumpkaboo!” křikla jsem na Combusken.
,,J-Jo!” snažila se Combusken říct sebevědomě.
,,Ember!” přikázala jsem a Combusken se znovu otočila na Pumpkaboo a vypálila po něm hromadu oranžových uhlíků.
Pumpkaboo se útoku vyhnul a hned na Combusken zaútočil Razor Leafem. Přikázala jsem, aby se tomu Combusken vyhnula. Bylo to jen tak tak, zavadil o ní jenom jeden ‘lísteček’.
,,Combusken… Víš co? Dám ti volný zápas, jako odměnu za všechno. Můžeš si zápasit, jak se ti zlíbí. Akorát to má jeden háček. Jestli se mi něco z toho nebude líbit, tak tě zastavím. Okej?” zasmála jsem se a Combusken jenom nadšeně kývla. To je nebe, pomyslela si, alespoň myslím. Bylo to na ní vidět.
Combusken se znovu otočila na Pumpkaboo a rozběhla se k němu. Podle jejího zobáku jsem poznala, že se snaží použít Peck. Pumpkaboo se jejímu útoku ale vyhlo. Jelikož byla velmi rozběhlá, tak narazila do stromu, naštěstí ne zobákem, stihla hlavu předklonit. To by pak byl docela problém, protože by se tam Combusken zasekla a Pumpkaboo by mělo větší možnost na ní útočit. Combusken se postavila a s naštvaným výrazem se otočila. V jejích očích byl vidět hněv. Otevřela pusu a vypálila na Pumpkaboo Ember. Ten se tomu snažil vyhýbat, ale Combusken pálila v kuse a neustále se ho snažila zasáhnout. Věčné vyhýbání se Pumkpaboo nevyplatilo. Zadýchal se a ještě k tomu narazil do jednoho velkého kamene. Díky bohu, že to nebyl samotný Moss Rock. Když Pumpkaboo do toho kamene narazil, musela jsem se uchechtnout. Combusken také měla pobavený výraz. Rozběhla se na něj s Peckem. Pumpkaboo se chtěl opět vyhnout, tentokrát se mu to ale nevydařilo. Dostal přímou ránu Peckem a ještě víc ho to přirazilo ke kameni. Stále byl však schopný zápasu. Aby ne, když zápasíme jenom chvíli. Pumpkaboo se zamračil a upřeným pohledem se díval na Combusken. Ten pohled se změnil na Astonish. Combusken si to rychle uvědomila a snažila si oči zakrýt jednou rukou, zatímco se druhou snažila Pumpkaboo odtlačit od sebe. Combusken to nevydržela a musela se na Pumpkaboo podívat. Počkat, cože? Když Combusken odkryla svoje oči, měla je zavřené a vypálila na Pumpkaboo Ember bez toho, aby se na něj dívala. Překvapivě ho její útok trefil. Wow, Combusken byla schopná někoho zasáhnout bez dívání se na něj?
,,To bylo úžasný!” vykřikla jsem nadšeně.
,,Heh.” uchechtla se Combusken.
Pumpkaboo toho využil a použil na Combusken Razor Leaf. Útok jí zasáhl, ale žádné velké potíže jí neudělal. Razor Leaf je útok travního typu, Combusken je ohnivý.. Je jasný, že útok jako je tenhle jí nic moc neudělá. Otočila se a Pumpkaboo po ní střelil další Razor Leaf. Combusken ale ty ‘lístečky’ spálila Emberem. Hned co se listy spálily, použila Ember rovnou na něj. Pumpkaboo z instinktu zavřel oči, když ho to zasáhlo. Combusken toho šikovně využila a zasáhla ho Peckem. Pumpkaboo otevřel oči a znovu se chystal na Astonish. Combusken polkla a tentokrát si oči nezakrývala. Jen jsem jí se zvědavostí sledovala, co asi plánuje. Pumpkaboo použil Astonish. Combusken místo toho, aby se od něj vzdalovala, tak se k němu ještě víc přiblížila a v kuse na něj používala Ember. Bylo na ní ale vidět, že se mírně klepe. Nenápadně jsem přešla na jiné místo, abych jí viděla do obličeje. Byla zamračená a po čele jí stékaly kapky potu.
,,Stačí, Combusken!” křikla jsem na ní, když útočila až moc dlouho. Nebylo to dobré pro její zdraví. Podívala jsem se na Pumpkaboo a ten jenom vyčerpaně ležel u kamene. Snažil se postavit a s velkými obtížemi se mu to povedlo.
I přes všechno vyčerpání použil Razor Leaf. Combusken ho automaticky spálila. Koukám, že jí to baví, spalovat Razor Leaf Emberem.
,,Combu, to stačí.” řekla jsem jí, aby už neútočila. ,,Haaa!” vykřikla jsem a hodila po Pumpkaboo pokéball.
Pokéball ‘vsál’ Pumpkaboo dovnitř, spadl na zem a začal se hýbat. Blikalo na něm červené světlo. Upřeně jsem pokéball sledovala. Bylo to hypnotizující.

158 [A] Enwy [A] Enwy | 17. června 2018 v 17:02 | Reagovat

[157]: Pumpkaboo se chytil. Gratuluji, chytila jsi Pumpkaboo.

159 Rin Rin | 31. července 2018 v 17:59 | Reagovat

Hledám pokeše

160 [A] Drobeček [A] Drobeček | 31. července 2018 v 20:30 | Reagovat

[159]: Sawsbuck (lv. 41), Bounsweet (lv. 21), Larvitar (lv. 15)

161 Shinen Shinen | 6. srpna 2018 v 13:07 | Reagovat

hleďuškám

162 [A] Drobeček [A] Drobeček | 6. srpna 2018 v 13:55 | Reagovat

[161]: Seedot (lv. 15), Oddish (lv. 13), Gabite (lv 31)

163 Shinen Shinen | 14. srpna 2018 v 12:56 | Reagovat

hledinkám

164 [A] Enwy [A] Enwy | 16. srpna 2018 v 7:56 | Reagovat

[163]: Hoppip (lv. 13), Eevee (lv. 3), Petilil (lv. 12)

165 Shinen Shinen | 21. srpna 2018 v 12:07 | Reagovat

Hleďunečkám:))

166 [A] Drobeček [A] Drobeček | 21. srpna 2018 v 19:23 | Reagovat

[165]: Torterra (lv. 33), Pumpkaboo (lv. 15), Diglett (lv. 12)

167 Shinen Shinen | 29. srpna 2018 v 20:09 | Reagovat

Hledýskám...

168 [A] Drobeček [A] Drobeček | 30. srpna 2018 v 16:53 | Reagovat

[167]: Geodude (lv. 15), Wormadam Plant (lv. 26), Nuzleaf (lv. 25)

169 Kami Kamai Kami Kamai | 12. října 2018 v 17:43 | Reagovat

hledám

170 [A] Drobeček [A] Drobeček | 13. října 2018 v 12:15 | Reagovat

[169]: Fomantis (lv. 15), Wormadam Plant (lv. 20), Wooper (lv. 18)

171 Kami Kamai Kami Kamai | 19. října 2018 v 11:56 | Reagovat

hledám pokémony

172 [A] Drobeček [A] Drobeček | 19. října 2018 v 15:29 | Reagovat

[171]: Fomantis (lv. 16), Ivysaur (lv. 26), Sudowoodo (lv. 31)

173 Shinen Shinen | 19. ledna 2019 v 12:52 | Reagovat

Hleďuškám...

174 [A] Drobeček [A] Drobeček | 20. ledna 2019 v 20:36 | Reagovat

[173]: Chesnaught (lv. 41), Hoppip (lv. 15), Fomantis (lv. 22)

175 Skugga Skugga | Sobota v 12:00 | Reagovat

HHledám

176 [A] Drobeček [A] Drobeček | Pondělí v 19:59 | Reagovat

[175]: Wormadam Plant (lv. 21), Jumpluff (lv. 32), Cottone (lv. 18)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obrázky pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Sprites - Serebii
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."