Moss Rock

2. května 2017 v 19:15 | Enwy/Drobeček
Route 20 Moss Rock XY.png
Zde žijí travní, zemní, kamenní a hmyzí pokemoni - povětšinou ti, které najdete v Route 1, Route 2 a Route 3. Můžete zde chytat, nebo jen zápasit, stači jen napsat Hledám. Poté admini odepíší, jakého pokemona jsi potkal/a
Hledat se zde smí jen jednou týdně, a to i když se rozhodnete s nalezeným pokemonem nezápasit. Pokemoni zde jsou plaší, pokud je nechytíte na první pokus, je velká šance, že utečou.


1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem

nebo

1. Pokémon, s kterým zápasíš (oponent)
2. Pokémon, kterým zápasíš (tvůj)
3. Průběh zápasu

Pokud zde zápasí Eevee, vyvine se po zápase do Leafeona.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (118)
Zobrazit starší komentáře

101 [A] Drobeček [A] Drobeček | 25. prosince 2017 v 14:56 | Reagovat

[100]: Turtwig (lv. 15), Budew (lv. 3), Cherrim (lv. 20)

102 Shinen Shinen | 2. ledna 2018 v 13:19 | Reagovat

Zahajuji novoroční hledání pokémonů :D

103 [A] Drobeček [A] Drobeček | 4. ledna 2018 v 7:04 | Reagovat

[102]: Sawsbuck (lv. 21), Treecko (lv. 15), Rhyhorn (lv. 10)

104 Kami Kamai Kami Kamai | 7. ledna 2018 v 12:35 | Reagovat

Hledám

105 [A] Drobeček [A] Drobeček | 7. ledna 2018 v 16:49 | Reagovat

[104]: Serperior (lv. 41), Cacnea (lv. 15), Nosepass (lv. 21)

106 Kami Kamai Kami Kamai | 21. ledna 2018 v 23:30 | Reagovat

Hledám :)

107 Hazuki Rin Hazuki Rin | 22. ledna 2018 v 13:35 | Reagovat

Hledám i zde

108 [A] Drobeček [A] Drobeček | 22. ledna 2018 v 14:47 | Reagovat

[106]: Geodude (lv. 16), Sewaddle (lv. 10), Bounsweet (lv. 14)
[107]: Dwebble (lv. 18), Exeggcute (lv. 20), Serperior (lv. 38)

109 Kami Kamai Kami Kamai | 26. ledna 2018 v 19:41 | Reagovat

1. Sewaddle
2. Rapidash
3. Great Ball
Po nějaké době jsem se vydala do lesa hledat nějaké pokémony přemýšlela jsem, koho bych si mohla chytit, ale zatím se mi vůbec nic nelíbilo. Cestou jsme potkávali pokémony, které už mám anebo takové, kteří mě vůbec nezaujali. Už jsem to chtěla pomalu vzdát a pokračovat v cestě jinam, když jsem před sebou uslyšela nějaké mlaskání a okusování listů. Zvědavě jsem se k tomu místu rozešla, abych zjistila, copak to tam je, doufala jsem, že to nebude nějaká Caterpie anebo třeba Weedle či něco co už mám.
Když jsem se přiblížila, tak jsem uviděla nějakého záhadného Pokémona, kterého jsem ještě nikdy předtím neviděla. Následně jsem vytáhla Pokédex a zjišťovala, copak to asi je. Nakonec jsem tedy zjistila, že se jední o Sewaddle.
Chvíli jsem přemýšlela s kým bych tuhle zajímavou housenku mohla chytat, ale nenapadl mě nikdo jiný než Rapidash. Následně jsem vytáhla jeho Pokéball a hodila jsem ho před sebe. Rychle jsem ještě v tašce zalovila pro Great ball, abych byla připravená ho pak hodil po Sewaddle.
Rapidash se podíval na housenku a poté na mě s pohledem asi, tak toto mám chytat či rozšlapat? „Chytíme si Sewaddle Rapidashi,“ řeknu mu a podívám se na něj. Rapidash jen souhlasně kývne hlavou a poté se připraví na souboj. Sewaddle si zatím dále pochutnává na listu a vůbec neřeší okolí, jestli je někdo okolo něj.
Násedně se Rapidash rozhodl použít Ember a trochu housenku vylekat, tak začal plivat po housence žhavé uhlíky. Housenka se překvapeně podívala okolo a snažila se vyhýbat uhlíkům, které na něj padaly. Většině se dokázal vyhnout, ale přece jen některé uhlíky ho zasáhly, ale on si z toho nic nedělal. Následně se podíval na Rapidashe. Poté na něj použil String Shot, ale Rapidash se tomu s úplným klidem vyhnul.
Rapidash nenechat ani vteřinu na další útok svého nepřítele a rozběhl se na něj. Použil na něj Tail Whip a zasáhl Sewaddla, který odletěl o pár metrů dále. Následně Rapidash vzdálí a připraví se na další útok, když v tom se najednou housenka rozhodne zaútočit a neočekávaně se zakousne svému nepříteli do nohy. Rapidash se na housenku podíval a následně jí setřásl z nohy.
Když se mu jí podařilo setřást, tak se hned rozběhl jejím směrem a použil na ní Flame Wheel a narazil do housenky plnou silou. Sewaddle odletěl o kus dále a zůstal ležet na zemi. Rapidash se na něj ihned rozběhl a použil na něj Tackle, takže Sewaddle utržil další zásah a opět odletěl od svého nepřítele.
Ovšem housenka se nehodlala jen tak vzdát. Když se opět zvedla, tak použil String Shot na Rapidashe, který se útoku těsně vyhnul, ale to už na něj použil Tackle. Než by se Rapidashovi něco stalo, tak se vylekal a udělal několik kroků dozadu. Sewaddle se rozhodl tohoto zaváhání využít a následně použil Bug Bite a opět se zakousnul Rapidashovi do nohy.
V tu chvíli toho už Rapidash měl opravdu dost rozhodl se, že zmasakruje housenku. Rychle jí setřásl z nohy. Ve chvíli kdy dopadla na zem, tak se proti ní rozběhl a použil na ní Ember, tomu se housenku bez problému vyhnula a vyrazila proti svému nepříteli a použila na něj Tackle Rapidash v tu chvíli udělal úplně to samé a použil také Tackle. Následně se oba dva srazili, no bylo jasné, že malá housenka nemůže vůbec vyhrát, a tak se trochu proletěla, ale to ještě nebyl z Rapidashovy strany konec. Když housenka dopadla na zem, tak se proti ní Rapiash opět rozběhl a následně použil Flame Wheel a do ubohého Sewaddla narazil, ten utrpěl další popáleniny a znovu o kus odletěl-
Já jsem je zatím ještě nepřerušovala, protože se Sewaddle opět zvedl ze země a ještě chtěl pokračovat v souboji. Sewaddle se zvedl ze země a použil na Rapidashe String Shot a tentokrát se mu podařilo přilepit svého nepřítele k zemi. Hned se rozběhl a chtěl ho ještě navíc kousnout do nohy. Rapidash se po chviličce odlepil od země a hbitě se vyhnul útoku, který na něj šel.
Když se dostal dále od housenky, tak se otočil a rozběhl se na ní a použil na ní Flame Wheel a narazil do housenky, která odletěla o kus dále a zůstala ležet na zemi. Z obtížemi se zvedl ze země a díval se na svého nepřítele, který po něm začal plivat hořící uhlíky. Housenka se tomu už nestačila vyhnout, takže schytala celý útok. Následně se Rapidash rozběhl a ještě použil Tackle a narazil do housenky, která už zůstala ležet na zemi a nehýbala se.
V to chvíli jsem vzala Great ball a hodila jsem ho po Sewaddlovi a doufala jsem, že zůstane v ballu a nebude z něj chtít utéct.

110 [A] Drobeček [A] Drobeček | 26. ledna 2018 v 22:42 | Reagovat

[109]: Great ball se otevřel. Sewaddle vystřelil pavučinu do větví a zmizel v korunách stromů - chytání se nezdařilo.

111 Kami Kamai Kami Kamai | 28. ledna 2018 v 10:56 | Reagovat

Hledám :D

112 [A] Drobeček [A] Drobeček | 28. ledna 2018 v 11:07 | Reagovat

[111]: Leafeon (lv. 36), Parasect (lv. 21), Aron (lv. 14)

113 Kami Kamai Kami Kamai | 30. ledna 2018 v 19:06 | Reagovat

1. Leafleon
2. Rapidash
3. Ultra Ball
Procházela jsem loukou, ale nikde žádný pokémon, když jsem po nějaké době s Umbreonem přicházela k lesu, tak se mi zdálo, že se před námi něco mihlo, a tak jsme se vydali tím směrem. Jak jsme pokračovali, tak jsem přemýšlela, copak to asi bylo. Po chvíli jsme vešli do lesa a uviděli jsme nějaké stvoření. Prohlíželo si nás a my jeho. Následně jsem vytáhla Pokédex a zjistila jsem, že se jedná o Leafleona, jen jsem se pousmála a následně jsem z batohu vytáhla Pokéball s Rapidashem.
Následně jsem hodila Pokéball před sebe. „Ahoj Rapidashi, dneska si chytíme Leafleona,“ řeknu mu a usměju se na něj. „Hmm, tak jo,“ řekne Rapidash a podívá se na stvoření, které stojí před námi. Chvíli si ho prohlíží, když najednou na něj začnou létat listy, protože Leafleon zaútočil pomocí Razor Leaf. Rapidash se útoku vyhnul a podíval se na mě, jestli může začít. Já jsem jen souhlasně kývla hlavou, a tak Rapidash použil Ember a začal po Leafleonovi plivat hořící uhlíky, aby zastavil jeho útok.
Leafleon útok přerušil a na chvíli se stáhnul dozadu a čekal, až na něj přestanou létat uhlíky, kterým se obratně vyhýbal. Rapidash toho po chvíli nechal a sledoval svého nepřítele a čekal, co udělá teď. Flareon se na Rapidashe rozběhl a použil na něj Tackle. Rapidash také použil Tackle a tak se oba dva srazili. Leafleon po nárazu rychle odskočil zpět a už se chystal na další útok, který by mohl na svého nepřítele použít. Rapidash udělal jen pár kroků vzad a následně se rozběhl na Leafleona a použil na něj Flame Wheel. Flareon se útoku vyhnul a poté co se Rapidash zvedl ze země a stál zády k Leafleonovi, tak se na něj rozběhl a použil na Rapidashe Quick Attack a plnou svou silou do koně narazil.
Rapidash tento útok vůbec nečekal, takže schytal ránu a byl donucen udělat několik kroků zpět a zastavil se až o strom. Leafleon se vzdálil od svého nepřítele a následně na něj použil Razor Leaf a začal na něj útočit listy, které na něj letěly. Několik jich Rapidashe zasáhlo, než se stihl vzpamatovat po předchozím útoku, z kterého byl hodně zaražený. Když se Rapidash dostal dost daleko od listů, které na něj létaly, tak se otočil na Leafleona a následně proti němu rozběhl a Leafleon udělal to samé. Následně se oba dva vyhnuli a oba použili Tail Whip, takže do sebe narazily ocasy. Rapidashovi se nic moc nestali na rozdíl od Leafleona, který utrpěl drobné popáleniny, ale bylo vidět, že mu to vůbec nevadilo a byl pevně přesvědčen, že bude pokračovat v souboji se svým oponentem.
Následně oba dva otočili a opět se proti sobě rozběhli. Rapidash použil Tackle a Leafleon použil Quick Attack. Následně do sebe oba dva narazili a zůstali stát na místě a začali se přetlačovat. Hodně jsem se divila, kolik měl Leafleon síly. Po chvíli od sebe ob dva odskočili. Chvíli stali naproti sobě a čekali, kdo zaútočí jako první, ale ani jeden z nich nechtěl zaútočit jako první oba si chtěli na chviličku odpočinout. No nakonec to Leafleon nevydržel a použil na Rapidashe Razor Leaf. Rapidash začal na letící listy plivat pomocí Ember hořící uhlíky, takže listy dopadly na zem a hořely.
Po chvíli toho oba dva nechali a opět se proti sobě rozběhli. Rapidash použil Flame Wheel a narazil do Leafleona, který použil Tackle. Rapidashovi se skoro nic nestalo, zato Leafleon o nějaký kousek odletěl zpět. Leafleon se okamžitě zvedl ze země a rozběhl se na Rapidashe, na kterého použil Tail Whip a narazil do něj. Rapidash se podíval na svého nepřítele a díky nárazu byl donucen udělat několik kroků zpět. Nedával na sobě znát, že by ho to bolelo nebo snad zranilo.
Následně se Rapidash rozběhl na Leafleona, který se mezitím vzdalovat, protože si myslel, že už toho Rapidash nechá a že se raději vzdal, než aby se mu něco stalo. Ale ten použil Flame Wheel a narazil do svého nepřítele. Leafleon odletěl o kus dále a zastavil se až o strom, který byl o kousek dál od místa, kde původně stál.
Rapiash se následně vrátil zpět, aby se připravil na další útok, který od Leafleona přišel hned, jak se zvedl na nohy. Leafleon se rozběhl a následně použil Quick Attack a chystal se narazil do svého nepřítele, ale Rapidash se mu v klidu vyhnul a následně ještě použil Tail Whip a uštědřil mu ránu ocasem. Leafleon dopadl na zem a chvíli tam leže, než se zvedl a začal na Rapidashe útokčit pomocí Razor Leaf. Rapidash se začal listům vyhýbat. Po chvíli toho nechal a čekal, jak moc Rapidashovi ublížil. Poté co na Rapidashe přestaly létat listy, tak použil Ember a začal plivat na Leafleona hořící uhlíky. Leafleon se překvapeně díval na uhlíky a byl dost zaskočený, že se jeho nepříteli nic moc nestalo. Následně se začal vyhýbat uhlíkům, ale moc se mu to nedařilo a nějaké ho zasáhly a popálily.
Rapidash se rozběhl na svého nepřítele a následně na něj použil Flame Wheel a narazil do něj vši silou. Leafleon se tomu chtěl vyhnout, ale už to nestihl, takže neschytal úplně celý útok, ale i tak ho to dost zranilo. Leafleon se hned zvedl ze země a byl připraven pokračovat v souboji, i když začínal být trochu unavený, ale nechtěl to na sobě nechat znát. Rapidash už toho měl taky pomalu dost, ale ani jeden z nich to na sobě nechtěl nechat znát a chtěli pokračovat v souboji, dokud jeden z nich nebude ležel poražený na zemi.
Oba dva na sebe chvíli hleděli, aby popadli dech a mohli pokračovat v souboji. Oba dva jsem je sledovala a byla jsem zvědavá, kdo z nich nakonec vyhraje, ale doufala jsem, že to bude Rapidash. V ruce jsem svírala Ultra Ball, abych byla připravená, ho hodit po Leafleonovi, ale jak to tak vypadalo, tak to bude ještě nějakou dobu trvat tento souboj.
Po chvíli se proti sobě oba dva rozběhli a oba dva použili Tackle. V následující chvíli se oba dva srazili. Já jsem to jen napjatě sledovala a čekala jsem, až se usadí prach, abych viděla, co se děje. Oba dva stáli naproti sobě a přetlačovali se. Celkem jsem se divila, že oba dva ještě pořád mají dost síly, potom co už tak dlouho bojují. Po chvíli se od sebe oba dva vzdálili a opět se proti sobě rozběhli. Tentokrát se vyhnuli a oba dva použili Tail Whip a jejich ocasy do sebe narazily. Následně pokračovali v běhu. Po chvíli se oba dva otočili a opět se proti sobě rozběhli a běhu. Opět použili Tail Whip a znovu do sebe narazili ocasy. Leafleon utrpěl další popáleniny, ale stále chtěl pokračovat v souboji.
Následně se oba dva naproti sobě zastavili a vypadali, jako kdyby přemýšleli o dalším útoku, který udělají, nejspíše to už oba dva chtěli co nejdříve ukončit, protože oba dva začínali být celkem dost unavení. Následně se proti sobě rozběhli. Leafleon použil Quick Attak a Rapidash použil Flame Wheel. Po chvíli do sebe oba dva narazili. Jak tak do sebe narazili, tak oba dva spadli na zem a nějakou dobu oba dva leželi na zemi. Po chvíli se začali zvedat a vzdálili se od sebe. Leafleon použil Razor Leaf a Rapidash použil Ember, oba dva útoky se asi uprostřed srážely a dopadaly na zem. Po chvíli toho oba dva nechali a následně se proti sobě rozběhli a oba dva použili Tackle. Opět se oba dva srazili, ale tentokrát oba dva skončili na zemi a ani jeden z nich se nějakou dobu nezvedal ze země.
Já jsem je jen nervózně sledovala a čekala jsem, jestli ještě budou pokračovat v souboji nebo už jsou oba dva na pokraji sil. Potom, jak bojovali, tak bych se vůbec nedivila, kdyby už ani jeden z nich neměl sílu pokračovat.
Po chvíli se oba dva začali zvedat na nohy a dívali se na sebe. Po chvíli se opět oba dva rozběhl a opět použili Tackle. Ani jeden už neměl skoro žádnou sílu, takže když do sebe narazili, tak oba dva hned skončili na zemi a dívali se na sebe. Už jsem se chystala po Leafleonovi hodit Ultra Ball, když se najednou oba dva začali zvedat ze země. Myslím, že kdybych se je snažila zastavit, tak by mě stejně neposlechli, tak jsem je ještě nechala pokračovat v souboji, i když mi bylo celkem dost jasné, že už to asi nebude moc dlouho trvat.
Když se od sebe opět vzdálili, tak oba dva se sotva dřeli na nohou. No po chvíli se proti sobě oba dva rozběhli a opět použili Tackle a znovu do sebe narazili. Znovu oba dva dopadlo na zem. Čekala jsem, co bude dále, ale už se ani jeden z nich nezvedal, tak jsem vzala Ultra Ball a hodila jsem ho po Leafleonovi a doufala jsem, že v něm zůstane a už nebude chtít pokračovat v souboji. Následně jsem se podívala na Rapidashe, který se unaveně zvedl na nohy a následně se ke mně rozešel. Bylo mi jasné, že už toho i on měl dost.

114 [A] Drobeček [A] Drobeček | 31. ledna 2018 v 18:53 | Reagovat

[113]: Leafeon se chytil. Rapidash je unavený, potřebuje odpočinek. Gratuluji, chytila jsi Leafeon!

115 Kami Kamai Kami Kamai | 5. února 2018 v 16:29 | Reagovat

Hledám :p

116 [A] Enwy [A] Enwy | 6. února 2018 v 17:36 | Reagovat

[115]: Lombre (Lv. 13), Pumpkaboo (Lv. 4), Cherrim (Lv. 21)

117 Kami Kamai Kami Kamai | Úterý v 18:55 | Reagovat

Hledám :-)

118 [A] Drobeček [A] Drobeček | Středa v 16:51 | Reagovat

[117]: Jumpluff (lv. 24), Leafeon (lv. 30), Cottone (lv. 21)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."