Luke's Bulbasaur

9. května 2017 v 16:48 | Enwy
Výsledek obrázku pro bulbasaur
Bulbasaur - "Daisy"
Pohlaví: Samička
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 0%
Povaha:
Bulbasaur moc nezáleží na vzhledu. Je naprostý génius - její IQ je něco kolem dvě stě a dejme za pravdu, že to je opravdu hodně. Všechno, co se kolem ní točí, má dokonale spočítané dle fyzických matematických rovnic a chemických vzorků. V jejím světě neexistuje nic jako fantazie nebo "co kdyby". Povídání si s ní může být pro některé obtížné, poněvadž používá profesionální výrazy. Pokud se naučíte porozumět její mysli, je vskutku zajimavý pokémon. Má ráda pozorování všeho možného a sbírání hub.
Útoky:
- Tackle
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luke Luke | 2. července 2018 v 11:06 | Reagovat

V hlavě jsem si připravoval, co povím. Vyhodil jsem pokeball kousek od sebe. Vše kolem pohltilo sytě bílé světlo, ale o chvíli později už vše bylo tak jak má být. Ale přeci jen přibylo něco nového - na zemi vedle rozevřeného pokeballu se krčil malý pokemon se zelenou kůží a malou cibulkou, připomínající jakýsi krunýř, na jeho hřbetě. Bylo zřetelné a v celku i jasné, že má strach.
"Neboj maličká, nemáš se čeho bát. Říkají mi Luke a jsem začínající trenér pokemonů. Asi si říkáš, kde tu jsi a co tu děláš. Dovol mi, abych ti to objasnil. Každý trenér si na svou cestu volí u profesora nebo profesorky, záleží na tom z jakého regionu pocházíš, svého prvního pokemona. Ten je trenérovi oporou a společníkem na jeho cestách a jen za pomoci něj si trenér může chytit další členy do svého šestičlenného týmu. Takový startovní pokemon je velmi důležitý a užitečný a já jsem si zvolil právě tebe, aby jsi mě doprovázela na mých cestách." Bulbasaur se zdá stále ještě vyděšená a tak ve svém proslovu pokračuji. "Společně budeme trénovat a učit se nové útoky a tak budeme sílit a postupně se budou zvyšovat tvé levely a znalosti útoků. To se nám pak bude hodit při zápasení, jelikož jsem se rozhodl pro dráhu trenéra a tak je naším hlavním a prvotním cílem porazit všech šest trenérů stadionů a dostat se třeba i do pokemoní ligy. Tam se dostávají pouze ti nejlepší trenéři s nejlepšími pokemony a toho bych chtěl docílit. Samozřejmě že to nebudeme s trénováním nějak přehánět, ale jednou za čas bychom si dali takový větší trénink, ve kterém bychom se pokusili naučit nějaký ten nový útok. Ale nepředbíhejme, vraťme se zpět do reality." Bulbasaur stále se strachem v očích kývne. "Nestyď se, vážně nemáš proč. Jsi krásný pokemon a podle slov profesora i velmi inteligentní, to je úžasná kombinace vlastností. Počkat, určitě už máš hlad! Už je to přeci jen nějaká doba, kdy jsem si tě vzal z laboratoře a tobě už jistě vyhládlo, nemám pravdu? Ale neboj se, to hned napravíme. Někde v batohu bych měl mít nějakou dobrotu pro tebe a samozřejmě něco k zapití žízně." Začal jsem štrachat v batohu a po chvíli jsem před Bulbasaur položil kovovou misku a nalil do ní pramenitou vodu z lahve. "A tady máš něco k zakousnutí." Usměju se a podám Bulbasaur kousek nakrájeného jablka. Ta se do něj hned s chutí vrhne a o několik minutek později už má vše snědené. "Teda ty ale musíš mít hlad! Tak tu máš, vezmi si ještě jeden." Mezitím z Bulbasaur zcela odpadnul strach a začne se mnou komunikovat. Po vypití vody byla opět plná síly a energie a vypadala ještě lépe, než-li jsem jí povolal z pokeballu. "A než se vydáme na naší cestu, měl bych tu ještě něco k vyřešení, než vyrazíme. Líbilo by se ti nějaké jméno? Jménem by ses odlišovala od jiných Bulbasaurů a Bulbasaurek a pro mě by bylo mnohem jednodušší volat tě jménem. Co bys řekla třeba na jméno Daisy? V překladu z angličtiny to znamená sedmikráska. A ještě bych měl jednu otázku, jak by se ti líbil náš první, seznamovací trénink? Nejednalo by se o nic náročného, spíše bychom to pojali formou her. Nechám to na tobě, vše si nech hezky projít hlavou, brzy se  tobě vrátím."

2 [A] Enwy [A] Enwy | 2. července 2018 v 11:31 | Reagovat

[1]: "Sedmikráska..." zopakovala Bulbasaur a pak přikývla. "To pojmenování se mým mozkovým buňkám zalíbilo, trenére. Snad si ho úspěšně uložím do jedné z hemisfér ovládající paměť a zvyknu si na něj," řekla s úsměvem, zcela zbavena prvotního strachu z neznámého člověka. Její řeč byla prapodivná, především kvůli tomu, že tohle byl odborný způsob, jak vyjádřit její myšlenky.
"Vše, co jsi s pomocí hlasivek a vydechování vzduchu vyřkl nahlas, už vím, trenére," znovu se usmála. "Analizuji své svalstvo i mysl a výsledek je připraven. Mé mozkové receptory zachytily zprávu, že jsem připravena na trénink," odpověděla na tvou otázku. "Ovšem netuším, co znamená formou her... Luku," řekla a tvé jméno se pokusila říct přesně tak, jak jsi ho řekl - dokonce i se stejným tónem a kopií zvuku tvého hlasu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obrázky pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Sprites - Serebii
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."