Království Combee

5. května 2017 v 22:59 | Enwy

Království Combee je skryté království, které je zatím objeveno jen málo trenérům a o to více méně trenérů do tohoto paláce mělo šanci vstoupit. Combee jsou velmi agresivní proti cizincům a často na ně útočí. Pokud se vám podaří dostat se až k Vespiquen, máte šanci dostat lahodný Combee-med. V opačném případě se vrátíte s bolavými kousnutími - však víte, jak píchá Combee.

Související obrázek JAK ZÍSKAT MED?
Jednoduše projděte až k trůnnímu sálu a udělejte dojem na Vespiquen. Mnoho lidí, kteří byli svědky předávání medu tvrdí, že Vespiquen dává med těm, kteří se nebojí jí otevřít své srdce a přijmout své pravé já. Med je velmi lahodný a používá se k mnoha věcem - třeba k vaření velmi lahodných pochutin v řemeslnické čtvrti!

1. Vstupuji do království Combee.
2. Příběh, jak se dostáváte do trůního sálu a promlouváte k Vespiquen.
(Nepište, zda med dostanete či ne - rozhodnou admini.)

Související obrázekCHYTNĚTE SI SVÉHO COMBEE!
Combee se zde vyskytují v ohromném množství a není tedy problém si nějakého z nich chytit. Jednoduše nějakého z nich poraž v souboji, hoď na něj svůj pokéball a čekej, zda se chytí. Šance je minimálně 50%. Levely jsou tu náhodné.

1. Chytám Combee
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ino Ino | 23. července 2017 v 18:33 | Reagovat

1. Chytám Combee
2. Gliscor
3. Timer ball

Už je to docela dlouho, co jsem nezkusila chytit nějakého pokémona.  Rozhodla jsem se tedy zamířit mezi roj Combee potvůrek. Vytáhla jsem z kapsy pokéball, ve kterém byl kdo jiný, než Guren a mrkla jsem na něj. Když jsme vešli do jeskyně, nejspíše tušil, jaký je můj záměr. "No řekni, nebylo by krásné mít nějakou hrdou a skvělou královnu?... Myslím, že by si se Sylvenií rozuměly..." Ušklíbla jsem se a prohodila ke Gurenovi, který přikývl. "Tak, jdeme na to, ne? Mám Timer ball, takže to nebudeme déle prodlužovat. Pokus se té plástvi prosím moc neublížit, díky." Usmála jsem se na něj a opatrně nakoukla mezi létající co-si věci. Jeden z těch pokémonů byl jak-si odstrčený, tak jsem se rozhodla útočit na něj. Nebylo kolem něj moc ostatních.
"Použij  Ice fang!" Požádala jsem Gurena, který neváhal a nalétl na Combee s ledovým útokem, který ji zasáhl. Otočilo se to proti nám a rozhodlo se to s námi bojovat. Nalétlo to na Gurena s útokem Bug Bite a zakouslo se mu to do klepete. Guren vykulil oči a snažil se to bezhlavě setřást. "Gurene, zbav se toho, to zvládneš!" Zavolala jsem na něj rychle a doufala, že se toho malého tvorečka zbaví. Nakonec se mu to přeci jen povedlo, odhodil stvoření na stěnu jeskyně, následně spadlo na zem a Guren se vítězně ušklíbl. Ale maličké se nevzdávalo a rozhodlo se Gliscora zmasakrovat znovu svými zoubky. Zvedl se ze země a rozhodl se zakousnout se do něj znovu, ale do jeho ocasu. Popravdě, Guren už tak nějak nepočítal, že by se potvora zvedla, proto se ke mně otočil a dřív, než jsem ho stihla upozornit, že mu něco míří znovu k tělu už bylo slyšet bolestné zaskučení. Jako-by Gurenovi snad ruplo, či přetekla trpělivost, vyletěl vysoko a se stvořením bouchnul silně o zem, čímž vytvořil slabší útok bulldoze. I přes to se tvoreček nezdál ještě omráčen. "Zakonči to acrobatics, prosím!" Zvolala jsem na něj opět a on vylétl a i z takové malé výšky se střemhlav spustil na malého tvora, na kterého zaútočil. Nebylo třeba více čekat, snažili jsme se o co nejrychlejší průběh, aby Timer ball zapůsobil tak, jak měl. "Pokéballe, leť'! Zvolala jsem a hodila na Combee Timer ball. Snad se nám chytí... Guren se mezitím vrátil ke mně a já se koukla na jeho ocas. Bylo tam maličké škrábnutí, ale nemohlo ho to přeci tak bolet.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 23. července 2017 v 18:41 | Reagovat

[1]: Combee se chytil. Gratuluji, chytila jsi Combee.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."