Cestovní kancelář

6. května 2017 v 16:24 | Enwy
Výsledek obrázku pro anime traveler
Vejdeš dovnitř a uvědomíš si, že jsi vlastně v obrovské kanceláři. Pár lidí po tvé pravici sedí na pohodlných sedačkách a na něco čeká, zatímco naproti nim pracují dámy i pánové v pracovních formálních oděvech. "Ah, vítej vítej!" pozdraví tě jedna pracovnice. "Chceš odcestovat? Vzít si dovolenou? Počkej tu chvilku na mě," řekla a bleskem zaběhla někam pryč. Jakmile se vrátila, odvedla tě ke stolu s počítačem, kde se posadíš. Všímáš si chvilku věcí, které má na stole, zatímco se jí startuje počítač, a odtrhne tě až její hlas. "Takže, kam to bude?"

POVOLENÍ NA VLASTNĚNÍ KOLA
Jakmile si koupíte kolo, je vaší povinností nahlásit to úřadům. O to se v pokémoním světě stará i cestovní kancelář. Stačí říci, kdy jste kolo pořídili a jeho popis. Poté dostanete zpět povolení, které vám potvrzuje, že jste to úřadům nahlásili a v případě ztráty dostanete odškodnění. V opačném případě, pokud vlastnění kola nenahlásíte, dostanete od policistky Jenny pokutu nebo vám kolo zabaví.

1. Kdy jste kolo koupili, resp. od kdy kolo vlastníte
2. Popis kola

KARTA NA VSTUP NA TRAJEKT - 1 500 Y
Samozřejmě, nikdo po vás nechce, abyste strávili veškerý svůj čas ve vašem rodném regionu. Můžete odcestovat do jiného, za jinými pokémony a pro zámořské plavby je tu tato karta. Její založení stojí 1 500 Yenů a je permanentní. Její omezení je použití jednou za měsíc, ale jinak je vaše do té doby, než ji neztratíte. To je pak třeba založit novou. Pro jaké regiony tato karta platí? Pro všechny, které se nachází na samostatném kontinentu (resp. jediní, kteří tuto službu nemusí využívat jsou z Johto do Kanto a opačně). Jezdit se s jednou kartou dá kamkoliv.

1. Odkud jedete
2. Kam jedete
3. Za jakým účelem

KARTA DO VLAKU - 700 Y
Exkluzivně pro Johto a Kanto hráče, kteří se chtějí vzájemně navštěvovat, je tu Pikachuův voltový rychlík. Vmžiku jste tam. Omezení této karty je jednou za dva týdny. Založení takové karty stojí 700 Yenů a je, stejně tak jako karta na vstup na trajekt, permanentní.

1. Odkud jedete
2. Kam jedete
3. Za jakým účelem

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Oumi Oumi | 1. července 2017 v 13:04 | Reagovat

Vešla jsem do moderně vypadající budovy, která byla narvaná lidmi. Vypadalo to, že tady zůstanu trčet celou věčnost, ale naštěstí se zrovna otevřela další přepážka a já se k ní svižně nacpala. "Dobrý den, chtěla bych si koupit kartu na trajekt." Usmála jsem se na ženu na druhé straně. "A chtěla byste také rovnou někam odcestovat?" Chvilku jsem nad tím přemýšlela a pak zvesela pokrčila rameny. Proč sakra ne. "Jo to by šlo." Byla jsem nadšená z vyhlídky napínavého výletu.

1. Johto
2. Unova
3. Oumi ráda cestuje, navíc chce poznat nové pokémony a kraj

2 Oumi Oumi | 1. července 2017 v 13:05 | Reagovat

[1]:// A ještě prosím o využití toho 500Y kupónu :D

3 [A] Enwy [A] Enwy | 1. července 2017 v 17:48 | Reagovat

[1]:[2]: Žena z cestovní agentury přikývla a když jsi mluvila, mezitím už zadávala údaje do počítače. Poté, když jsi souhlasila s cestováním, přikývla a podala ti malou mapku, plánek, celého pokémoního světa. "Právě se nacházíš zde," řekla a ukázala na Johto. "Pokud kupuješ kartu na trajekt, můžeš o všech regionech, až sem po Alolu," usmála se. Dávala ti na výběr, kam až můžeš cestovat. Když sis vybrala Unovu, znovu přikývla a něco naklikala a zadala znovu do počítače. "Vteřinku prosím," pověděla a odběhla z přepážky na chvilku pryč. Když se vrátila, držela v ruce kartičku s tvým jménem a tvou fotkou. "Zde máš svou kartu. Je na ní tvé jméno, zde; a tví momentální pokémoni. V případě jejich vývinu se neobávej, že nebude platit - je tam zadán jejich kód z pokéballů. Přeji pěkný výlet," popřála ti na cestu a poté ti podala papír, na kterém byl čas odplutí tvého trajektu na Unovu.
Gratuluji, úspěšně se podařilo založit kartu do trajektu. Nyní je ti k dispozici celý pokémoní svět! Pro další cestování stačí napsat pod profil (např. kdy se vracíš či tam zase odjíždíš). Přeji pěknou cestu!

4 Ino Ino | 20. července 2017 v 15:10 | Reagovat

Rozhodovala jsem se velmi dlouho, ale nakonec jsem se rozhodla vyrazit někam jinam a netrčet pořád v rodné Alole. Odhodlala jsem se tedy jít do cestovní kanceláře a čekala chvilku, až budu moct jít dál. "Dobrý den, mohla bych poprosit o založení karty na trajekt?" Mile jsem se usmála. "A ráda bych rovnou odcestovala, kdyby to bylo možné. Dodala jsem ještě a čekala, co bude dál.

1. Alola
2. Sinnoh
3. Ino si vždy přála navštívit Mýtická jezera a poznat tento region.

5 [A] Enwy [A] Enwy | 20. července 2017 v 15:22 | Reagovat

[4]: "Pojď dále, já mám volno," usmála se na tebe jedna žena a zaplula do přepážky, u které čerstvě vytáhla rolety. "Není problém, poprosím pár údajů," usmála se a podala ti papír, na kterém byl dotaz na zaměření, domovní region, počet odznaků a podobně. Poté, co jsi papír vyplnila, si ho od tebe vzala a šla ti udělat kartu.
"Tady je tvá kartička," usmála se a podala ti plastovou kartu, na které bylo tvoje jméno. "Kam to bude? Kanto zní dobře," nabízela, avšak když ses rozhodla, že to bude Sinnoh, přikývla. "Trajekt odjíždí dneska večer. Přijď minimálně patnáct minut předem pro odbavování," řekla a podala ti vstupenky.
Gratuluji, úspěšně se podařilo založit kartu do trajektu. Nyní je ti k dispozici celý pokémoní svět! Pro další cestování stačí napsat pod profil (např. kdy se vracíš či tam zase odjíždíš). Přeji pěknou cestu!

6 Rory Rory | 1. srpna 2017 v 9:14 | Reagovat

Alolu som zbožňovala, bezpochyby, ale zatúžila som spoznať aj iné kraje. Práve preto som zamierila do cestovnej kancelárie, aby som si vybavila vstup na trajekt. Akurát sa uvoľnilo okienko tak som sa k nemu hneď postavila. "Dobrý deň,  celá by som si založiť kartičku na trajekt," pohľad mi padol na plagát o Kalose a ja som si spomenula, ako s vždy do Kalosu chcela ísť. " A rovno by som aj išla do Kalosu, ak je to možné!" usmiala som sa a jemne sa triasla nadšením. Kalos, už ideeem!

1. Alola
2. Kalos
3. Spoznať nových pokemonov a región

7 Rory Rory | 1. srpna 2017 v 9:17 | Reagovat

[6]: ja vlastne nemám dosť Yenov, tak prosím použiť 500Y kupón ^^

8 [A] Enwy [A] Enwy | 1. srpna 2017 v 12:32 | Reagovat

[6]:[7]: Žena tě vzala do přepážky a tam si vyslechla tvé cestovní plány. Poté přikývla. "Poprosím o jméno a základní údaje na vytvoření kartičky," usmála se a poté, co údaje dostala, přikývla a odběhla. Vrátila se s drobnou kartičkou, kde byla tvá fotka a jméno. "Tady je tvá karta."
Jakmile uslyšela, že je tvým plánem Kalos, znovu přikývla. Něco zaťukala do počítače a poté vytiskla nějaký papír. "Trajekt odjíždí za pár hodin, přeji příjemnou cestu!"
Gratuluji, úspěšně se podařilo založit kartu do trajektu. Nyní je ti k dispozici celý pokémoní svět! Pro další cestování stačí napsat pod profil (např. kdy se vracíš či tam zase odjíždíš). Přeji pěknou cestu!

9 Skugga Skugga | 2. srpna 2017 v 16:54 | Reagovat

1. Kalos
2. Unova
3. Chci potkat nové pokémony a celkově poznat další svět

10 [A] Enwy [A] Enwy | 2. srpna 2017 v 17:19 | Reagovat

[9]: Žena přikývla. Vytiskla ti lístky. "Pokud si pospíšíš, stihneš ještě trajekt," usmála se.

11 Drobeček Drobeček | 31. srpna 2017 v 15:28 | Reagovat

Většinu Sinnoh jsem už znal jako své boty, rozhodl jsem se tedy, že vycestuji dál. Vstoupil jsem do budovy cestovní kanceláře a přešel k jedné přepážce. "Dobrý den, chtěl bych se pořídit kartu na trajekt a kartu do vlaku," zahulákal jsem na osobu u přepážky, protože jsem byl zvyklý na to, že tihle lidé vždy špatně slyší. Vytáhl jsem 2200 Yenů a trošku neochotně je osobě podal.

1. Sinnoh
2. Kanto
3. Cestuji do neznámých krajin za dalším dobrodružstvím, vstříc bohatství! (xD)

12 [A] Enwy [A] Enwy | 31. srpna 2017 v 15:34 | Reagovat

[11]: Žena, která tě přijala do přepážky, přikývla. Vzala si tvou trenérskou kartu poté, co jsi vyplnil krátký formulář. Převzala si tvé peníze a podala ti dvě kartičky, obě plastové, s tvou fotkou a základními údaji. Poté ti předala další papír s něčím lehce utržitelným (pozor na ztrátu!) a pověděla: "Vlak odjíždí zanedlouho. Pokud si pospíšíš, určitě ho stihneš."
Gratuluji, úspěšně se podařilo založit kartu do trajektu a kartu na vlak. Nyní je ti k dispozici celý pokémoní svět! Pro další cestování stačí napsat pod profil (např. kdy se vracíš či tam zase odjíždíš). Přeji pěknou cestu!

13 Kami Kamai Kami Kamai | 13. ledna 2018 v 22:11 | Reagovat

Zamířila jsem do cestovní kanceláře, protože jsem konečně chtěla vyrazit do nějakých nových končit, do neznáma, abych objevila nové pokémony. Následně jsem došla k přepážce. „Dobrý den, chtěla bych si založit kartu na vlak a kartu na trajekt,“ řeknu a následně vytáhnu kupón s 200 Yeny a poté 2000 Yenů a podám je ženě.
1. Kanto
2. Kalos
3. Objevovat nové pokémony a nové krajiny.

14 [A] Drobeček [A] Drobeček | 19. ledna 2018 v 18:05 | Reagovat

[13]: Žena, která zařizovala jízdenky, si tě pozorně vyslechla, zapsala základní údaje do počítače a potom přepsala na karty. "Užijte si cestu!" popřála ti a podsunula pod sklem obě jízdenky.
Gratuluji, úspěšně se podařilo založit kartu do trajektu a kartu na vlak. Nyní je ti k dispozici celý pokémoní svět! Pro další cestování stačí napsat pod profil (např. kdy se vracíš či tam zase odjíždíš). Přeji pěknou cestu!

15 Slaanesh Slaanesh | 11. července 2018 v 16:21 | Reagovat

"Dobrý den, chtěl bych si založit Kartu na trajekt." Převezmu si dotazník, který o chvíli později vrátím vyplnění. "A rovnou bych si chtěl zarezervovat nejbližší cestu do Sinnohu.

1)Kalos
2)Sinnoh
3)Návštěva památek

16 [A] Enwy [A] Enwy | 12. července 2018 v 16:20 | Reagovat

[15]: Žena přikývla, pozvala si tě do přepážky a tam s tebou vyřídila obecné papírování. "Karta na trajekt je založena. Tady máte příručku, jak ji používat a zde," přiložila k tomu leták, "jsou destinace - ty populární pro toto léto i pro vás, na zkouknutí. Děkuji za využívání Iruka cestovní kanceláře," usmála se.
Gratuluji, úspěšně se podařilo založit kartu do trajektu. Nyní je ti k dispozici celý pokémoní svět! Pro další cestování stačí napsat pod profil (např. kdy se vracíš či tam zase odjíždíš). Přeji pěknou cestu!

17 Kami Kamai Kami Kamai | 29. července 2018 v 12:13 | Reagovat

1. Kalos
2. Unova
Chci poznat nové místo

18 [A] Enwy [A] Enwy | 30. července 2018 v 8:43 | Reagovat

[17]: (Máš-li již kartu, není třeba to psát sem, stačí pod profil.)
Úspěšně jsi odjela.

19 Tania Tania | 18. ledna 2019 v 18:15 | Reagovat

Vybavujem si povolenie na vlastnenie bicykla :3

1. Dostala som ho v adventnom kalendári 2018.
2. Popis - obyčajný žltý bicykel s veľkým košíkom vpredu.

20 [A] Enwy [A] Enwy | 19. ledna 2019 v 10:50 | Reagovat

[19]: Povolení k vlastnění kola bylo uděleno. Nyní cestuješ rychleji a efektivněji. Pamatuj, že kolo ti usnadní cestování, ale nemá herně nijak žádný speciální efekt.

(Kolo můžeš herně využívat v jakýchkoliv lokalitách. Pamatuj ale, že se ono kolo nemůže zničehonic vypařit. Pokud již začneš s kolem někde hrát, bylo by dobré například napsat, že kolo někde parkuješ - jednoduše provést něco, aby to nevypadalo, že po odsednutí zmizelo.
Herně, pokud kolo zrovna nepoužíváš, se nachází buď hlídané na policejní stanici nebo kdekoliv jinde, jelikož imaginárně na něj máš i zámek a můžeš si pro něj kdykoliv přijít.)

21 Oumi Oumi | 25. května 2019 v 14:10 | Reagovat

Vešla jsem do kanceláře a došla k přepážce, celá nedočkavá. "Dobrý den, ráda bych odcestovala do dalšího regionu," usmála jsem se na paní a podala jí vyplněný formulář s otázkami.

1. Kalos
2. Alola
3. Seznámit se s kulturou nové oblasti a poznat nové pokémony

22 [A] Enwy [A] Enwy | 25. května 2019 v 18:01 | Reagovat

[21]: Slečna přikývla. Podala ti vstupenky na trajekt. "Dávejte pozor, v Alole je velké horko. Nezapomeňte si opalovací krém a sluneční brýle, pro vlastní bezpečnost," usmála se.
Podařilo se ti úspěšně odcestovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obrázky pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Sprites - Serebii
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

"Až všechny kousky skládanky zapadnou do jednoho..."