Cestovní kancelář

6. května 2017 v 16:24 | Enwy
Výsledek obrázku pro anime traveler
Vejdeš dovnitř a uvědomíš si, že jsi vlastně v obrovské kanceláři. Pár lidí po tvé pravici sedí na pohodlných sedačkách a na něco čeká, zatímco naproti nim pracují dámy i pánové v pracovních formálních oděvech. "Ah, vítej vítej!" pozdraví tě jedna pracovnice. "Chceš odcestovat? Vzít si dovolenou? Počkej tu chvilku na mě," řekla a bleskem zaběhla někam pryč. Jakmile se vrátila, odvedla tě ke stolu s počítačem, kde se posadíš. Všímáš si chvilku věcí, které má na stole, zatímco se jí startuje počítač, a odtrhne tě až její hlas. "Takže, kam to bude?"

POVOLENÍ NA VLASTNĚNÍ KOLA
Jakmile si koupíte kolo, je vaší povinností nahlásit to úřadům. O to se v pokémoním světě stará i cestovní kancelář. Stačí říci, kdy jste kolo pořídili a jeho popis. Poté dostanete zpět povolení, které vám potvrzuje, že jste to úřadům nahlásili a v případě ztráty dostanete odškodnění. V opačném případě, pokud vlastnění kola nenahlásíte, dostanete od policistky Jenny pokutu nebo vám kolo zabaví.

1. Kdy jste kolo koupili, resp. od kdy kolo vlastníte
2. Popis kola

KARTA NA VSTUP NA TRAJEKT - 1 500 Y
Samozřejmě, nikdo po vás nechce, abyste strávili veškerý svůj čas ve vašem rodném regionu. Můžete odcestovat do jiného, za jinými pokémony a pro zámořské plavby je tu tato karta. Její založení stojí 1 500 Yenů a je permanentní. Její omezení je použití jednou za měsíc, ale jinak je vaše do té doby, než ji neztratíte. To je pak třeba založit novou. Pro jaké regiony tato karta platí? Pro všechny, které se nachází na samostatném kontinentu (resp. jediní, kteří tuto službu nemusí využívat jsou z Johto do Kanto a opačně). Jezdit se s jednou kartou dá kamkoliv.

1. Odkud jedete
2. Kam jedete
3. Za jakým účelem

KARTA DO VLAKU - 700 Y
Exkluzivně pro Johto a Kanto hráče, kteří se chtějí vzájemně navštěvovat, je tu Pikachuův voltový rychlík. Vmžiku jste tam. Omezení této karty je jednou za dva týdny. Založení takové karty stojí 700 Yenů a je, stejně tak jako karta na vstup na trajekt, permanentní.

1. Odkud jedete
2. Kam jedete
3. Za jakým účelem

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Oumi Oumi | 1. července 2017 v 13:04 | Reagovat

Vešla jsem do moderně vypadající budovy, která byla narvaná lidmi. Vypadalo to, že tady zůstanu trčet celou věčnost, ale naštěstí se zrovna otevřela další přepážka a já se k ní svižně nacpala. "Dobrý den, chtěla bych si koupit kartu na trajekt." Usmála jsem se na ženu na druhé straně. "A chtěla byste také rovnou někam odcestovat?" Chvilku jsem nad tím přemýšlela a pak zvesela pokrčila rameny. Proč sakra ne. "Jo to by šlo." Byla jsem nadšená z vyhlídky napínavého výletu.

1. Johto
2. Unova
3. Oumi ráda cestuje, navíc chce poznat nové pokémony a kraj

2 Oumi Oumi | 1. července 2017 v 13:05 | Reagovat

[1]:// A ještě prosím o využití toho 500Y kupónu :D

3 [A] Enwy [A] Enwy | 1. července 2017 v 17:48 | Reagovat

[1]:[2]: Žena z cestovní agentury přikývla a když jsi mluvila, mezitím už zadávala údaje do počítače. Poté, když jsi souhlasila s cestováním, přikývla a podala ti malou mapku, plánek, celého pokémoního světa. "Právě se nacházíš zde," řekla a ukázala na Johto. "Pokud kupuješ kartu na trajekt, můžeš o všech regionech, až sem po Alolu," usmála se. Dávala ti na výběr, kam až můžeš cestovat. Když sis vybrala Unovu, znovu přikývla a něco naklikala a zadala znovu do počítače. "Vteřinku prosím," pověděla a odběhla z přepážky na chvilku pryč. Když se vrátila, držela v ruce kartičku s tvým jménem a tvou fotkou. "Zde máš svou kartu. Je na ní tvé jméno, zde; a tví momentální pokémoni. V případě jejich vývinu se neobávej, že nebude platit - je tam zadán jejich kód z pokéballů. Přeji pěkný výlet," popřála ti na cestu a poté ti podala papír, na kterém byl čas odplutí tvého trajektu na Unovu.
Gratuluji, úspěšně se podařilo založit kartu do trajektu. Nyní je ti k dispozici celý pokémoní svět! Pro další cestování stačí napsat pod profil (např. kdy se vracíš či tam zase odjíždíš). Přeji pěknou cestu!

4 Ino Ino | Včera v 15:10 | Reagovat

Rozhodovala jsem se velmi dlouho, ale nakonec jsem se rozhodla vyrazit někam jinam a netrčet pořád v rodné Alole. Odhodlala jsem se tedy jít do cestovní kanceláře a čekala chvilku, až budu moct jít dál. "Dobrý den, mohla bych poprosit o založení karty na trajekt?" Mile jsem se usmála. "A ráda bych rovnou odcestovala, kdyby to bylo možné. Dodala jsem ještě a čekala, co bude dál.

1. Alola
2. Sinnoh
3. Ino si vždy přála navštívit Mýtická jezera a poznat tento region.

5 [A] Enwy [A] Enwy | Včera v 15:22 | Reagovat

[4]: "Pojď dále, já mám volno," usmála se na tebe jedna žena a zaplula do přepážky, u které čerstvě vytáhla rolety. "Není problém, poprosím pár údajů," usmála se a podala ti papír, na kterém byl dotaz na zaměření, domovní region, počet odznaků a podobně. Poté, co jsi papír vyplnila, si ho od tebe vzala a šla ti udělat kartu.
"Tady je tvá kartička," usmála se a podala ti plastovou kartu, na které bylo tvoje jméno. "Kam to bude? Kanto zní dobře," nabízela, avšak když ses rozhodla, že to bude Sinnoh, přikývla. "Trajekt odjíždí dneska večer. Přijď minimálně patnáct minut předem pro odbavování," řekla a podala ti vstupenky.
Gratuluji, úspěšně se podařilo založit kartu do trajektu. Nyní je ti k dispozici celý pokémoní svět! Pro další cestování stačí napsat pod profil (např. kdy se vracíš či tam zase odjíždíš). Přeji pěknou cestu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama