Adopční dům

5. května 2017 v 15:25 | Enwy
Výsledek obrázku pro pokémon adopt

Jak je jistě poznat už z rozpisu Routes, ne všichni pokémoni jsou ke chycení aktivně. Můžete je dostat z různých akcí, rychlovek,... proto zde vzniklo toto místo.

Vítejte v adopčním domě!
Zde si můžete za 20 000 Yenů adoptovat jakéhokoliv (non-legendary, non-mystic, just common) pokémona. Co ale tento dům odlišuje od ostatních míst? Všichni víme, i když si to někteří nechtějí přiznat, že náhodné povahy jsou... frustrující. Ne všichni jsou zcela spokojeni s povahou svého pokémona. Proto zde, pokud si adoptujete svého pokémona, můžete jej upravit k obrazu svému - určit mu povahu, první možný naučený útok i pohlaví. Jediné, co si nelze určit, je pokémonům level. Každý pokémon, adoptovaný zde v domě, bude mít level 5. Je to jako kdybyste měli druhého (nebo třetího, čtvrtého,...) nového startera, kterého byste si mohli podle svého vybrat.

(Kdybyste si adoptovali nějakého pokémona na vyšším než prvním vývojovém stádiu, bude mít stále level 5, pouze se jakoby "zmenší" a vyvine se dříve. V případě posledního vývojového stádia se nevyvine vůbec.)

TO ZNÍ FAJN, JE V TOM NĚJAKÝ HÁČEK?

Vlastně... ano. Povaha musí mít jasně danou stránku kladnou a zápornou. Žádný tvor na světě (vyjma Arceuse) není dokonalý a všichni máme stinnou a světlou stránku. V případě, že by povaha nebyla jasně dělena a byla by zmíněna jen jedna část (kladná či záporná pure), tak admini doplní zbývající, aniž by přitom upravili již existující vámi určenou.

V případě, že stojíte o adopci:
1. Jakého pokémona
2. Vámi určené pohlaví*
3. Vámi určená povaha
4. První naučený útok*

* Pokud nevíte či určit sami nechcete, admini vyberou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obrázky pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Sprites - Serebii
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

"Až všechny kousky skládanky zapadnou do jednoho..."